Komentowana treść: Bubbelsche Deluxe
[#1] Re: Bubbelsche Deluxe
Fajne, przypomina mi bonusowe poziomy z Project-X :)
[#2] Re: Bubbelsche Deluxe
15 lat temu tego typu produkcja nie zrobiła by na nikim wrażenia.
[#3] Re: Bubbelsche Deluxe

@C2H5OH, post #2

Czasy się jednak zmieniły. Ciekawi mnie czy kompozycja obrazu jest wykorzystana również na ekranie gry, czy tylko do wyświetlenia półprzezroczystego okna logowania. Autor grafiki mógłby też trochę pokolorować te bloczki w kolorze wojskowo-zielonym. Z różowofioletowym tłem komponują się raczej tak sobie.
[#4] Re: Bubbelsche Deluxe

@C2H5OH, post #2

Liczy się grywalność - sam ostatnio gram z żoną (w trybie cooperative) w DiggeraHD na PS3. Remake rewelacyjny (a muzyka to w ogóle wyczad) i nie widzę przeszkody, aby ktoś zrobił podobną wersję na AGA (nie musi być FullHD ;) ) czy na OS4. Grywalność jest wszystkim. Reszta to to miłe albo i nie dodatki.
[#5] Re: Bubbelsche Deluxe

@Grzegorz Kraszewski, post #3

Czyli jednak ten stary jak świat pomysł, ba, nawet nieco okrojony, na kimś zrobił wrażenie. Polecam ground attack na zx-spectrum ( http://www.zxspectrum.net/ ) ten sam lot w prawą strone z omijaniem przeszkód, tyle że dochodzą dodatkowe elementy zrecznościowe.. Bombelek... Śpioch
[#6] Re: Bubbelsche Deluxe
Ach, arcydzielo. Na komorkach robia 3 x lepsze tego typu gry.
[#7] Re: Bubbelsche Deluxe

@grxmrx, post #1

A mi przypomina shareware'ową grę Bubble Ghost, czy jakoś tak.
[#8] Re: Bubbelsche Deluxe
Pomysł z wprowadzeniem systemu ladder jest fajny. Tylko gra jakaś nieszczególnie porywająca...
[#9] Re: Bubbelsche Deluxe

@mailman, post #7

Dokładnie... na dodatek Bubble+ (remake Buuble Ghost) wygląda IMHO ciekawiej (obiekty są bardziej urozmaicone niż cegiełki w tej).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem