Komentowana treść: BOH - konkurs
[#1] Re: BOH - konkurs
W końcu ktoś w Amiświatku odkrył coś takiego jak marketing. ;)
[#2] Re: BOH - konkurs

@Santon, post #1

Fakt, autor promuje grę jak może, ciekawe jak to się przekłada na sprzedaż. Na razie przyglądam się i uczę przed DigiBoosterem. Co prawda nie jestem wydawcą, ale w dobrze pojętym własnym interesie też będę się starał program wypromować.
[#3] Re: BOH - konkurs

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Różnica polega na tym, że Ty naprawdę będziesz miał co promować.
[#4] Re: BOH - konkurs
Ściągnąłem, zagrałem, usunąłem. Mocno kiepska gra.
[#5] Re: BOH - konkurs

@GumBoy, post #4

Ojej, aż tak? Szkoda. :(

Z tego co czytałem w wywiadzie to gość robienie tego BOH potraktował raczej hobbystycznie. Wobec tego zupełnie nie rozumiem po co zawraca sobie głowę zabawą w tę całą niby komercję. Zarobek jest na pewno mniejszy niż to całe dodatkowe zamieszanie z wydaniem gry. To nawet ma papierową instrukcję. Trochę bez sensu skoro to tak niegrywalna gra. :( Mógł już zostać przy freeware. I tak nie było szans na tym zarobić...

Ostatnia edycja: 26.10.09 10:19:24
[#6] Re: BOH - konkurs

@MDW, post #5

Ale nie musisz polegać na mojej opinii. Ściągnij demo i sam zobacz.
[#7] Re: BOH - konkurs

@MDW, post #5

Najgorsze jest pierwsze spotkanie z gra , jak juz troche sie oswoilem to nawet mozna pograc z przyjemnoscia.Ale jakos mega wciagajaca to ona nie jest.
[#8] Re: BOH - konkurs

@Hellena, post #7

No cóż, ja się do kiepskich gier nie przyzwyczajam.
[#9] Re: BOH - konkurs

@GumBoy, post #8

Dynamicznosc nie jest taka kiepska, problemem jedynym moze byc niezbyt dobra i nieczytelna oprawa graficzna.

Ostatnia edycja: 26.10.09 12:38:57
[#10] Re: BOH - konkurs

@Koyot1222, post #9

Oraz zerowa grywalność połączona z kiepskim ogólnym wykonaniem gry (zwłaszcza animacją).
[#11] Re: BOH - konkurs

@GumBoy, post #10

Zerowa grywalność to lekka przesada moim zdaniem. Wprawdzie gdy uruchomiłem demo na PC i sterowałem klawiaturą, to kiepsko to wyglądało. Jednak po podłączeniu joysticka, którego można "skręcać" (jak kierownicę) grało mi się całkiem przyjemnie.
[#12] Re: BOH - konkurs

@APC74, post #11

Ściągnąłem wersję demo dla MacOSX, chwilę pograłem i niestety muszę przyznać rację przedmówcom. Trudno się tą rozgrywką nawet na krótką chwilę zainteresować. Efekt latarki jest ciekawy ale tutaj zwyczajnie przeszkadza. Mam wrażenie, że ta mini-gra została dorobiona do tego efektu. :) Już nie żałuję, że nie powstała wersja dla MorphOS. Autor to zdolna bestia więc powinien zakończyć temat BOH i czym prędzej zabrać się za coś nowego. Może tym razem na spółkę z jakimś designerem żeby przed kodowaniem stworzyć jakiś grywalny projekt. :)

Ja tak gadam, a sam właśnie stworzyłem mało grywalnego potworka, który niebawem powinien wyjść na światło dzienne. Z pewnych (także wydawniczych) przyczyn musi jeszcze trochę się pokisić na dyskach...

Ostatnia edycja: 26.10.09 20:29:00
[#13] Re: BOH - konkurs

@APC74, post #11

Zerowa grywalność to lekka przesada moim zdaniem.


Tak jak pisałem, kwestia gustu i nikt nie musi na mojej opinii polegać, tylko sprawdzić samemu. Dla mnie grywalność zerowa. Odpaliłem raz, pograłem i skasowałem. I również nie grałem na klawiaturze, tylko na padzie od PS3.
[#14] Re: BOH - konkurs

@GumBoy, post #13

U mnie demo tej gry tez nie lezalo zbyt dlugo. Niegrywalne, jak dla mnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem