Komentowana treść: NewsCoaster 1.63 RC1
[#1] Re: NewsCoaster 1.63 RC1
Brawo. Dałeś się skusić i przekonać. Czekamy na następne wersje i .. może jakieś nowości ? ;)
[#2] Re: NewsCoaster 1.63 RC1

@MaaG^dA, post #1

A ja głupi myślałem, że Ty już wygasłeś dla tego środowiska...
[#3] Re: NewsCoaster 1.63 RC1
BlaBla żyje! :)
[#4] Re: NewsCoaster 1.63 RC1
czekamy na UTF :)
[#5] Re: NewsCoaster 1.63 RC1

@Marek Szyprowski, post #4

Eee tam UTF. Xzekamy na jakieś nowe zmiany w samym funkcjonowaniu. Na początek zaznaczanie newsów wg filtru, albo tak jak to jest rozwiązane w Yam2.5, że w małym okienku wpisujemy jakiś tekst i w oknie zostają wyświetlone newsy zawierające ten tekst w temacie. Tutaj proponuję tylko temat brać pod uwagę, choć może autor posta też by się przydał. Dodam, że od początku jak Kaczuś zabrał się za NC dla MorphOS testuję go ostro i już trochę błędów wyłapałem. Ogólnie trzeba stwierdzić, że jest bardzo stabilny, no i dużo szybszy od wersji na mc68k. Szybkość się przydaje zwłaszcza przy indeksowaniu czy łączeniu multipart yEnc dla newsów binarnych. Jeszcze z indeksowaniem bywa czasami kłopot. Po prostu zdarza się, że po przeindeksowaniu trochę początkowych newsów na liście nie ma tematu. Wystarczy je wtedy przenieść do innego folderu i osobno przeindeksować. No ale to półśrodek. Ciężko będzie Kaczusiowi zaradzić coś na to, bo błąd jest niepowtarzalny. Bowiem po ponownym przeindeksowaniu folderu bywa że już jest ok.
[#6] Re: NewsCoaster 1.63 RC1

@lubmil, post #5

Sam sobie odpowiem :) Jest wreszcie zaznaczanie newsów wg fragmentu tekstu występującego w temacie newsa - wersja 21.64. Ładne zgrabne okienko się pojawia do wprowadzenia tekstu. Tylko, że brakuje dla tej opcji hotkeya i trzeba wybierać z górnego menu, co jest uciążliwe. Ponadto w okienku tym nie mamy od razu kursora w polu do wpisania tekstu. Też by się przydało zeby klawisz Enter działał jak akceptacja. Wobec tych niedociągnięć w dalszym ciągu używam jeszcze skryptu arexxa napisanego przez kolegę widelca, który robi to wolno, ale podpięty pod przycisk Magellana jest wygodny. Przycisk mam zdefiniowany następująco AmigaOS rx News:ARexx/search_nc.rexx {RsPodaj tekst} Aha, wersja 1.64 jest dostępna na stronie domowej Kaczusia http://kaczus.republika.pl (1.64 beta).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem