Komentowana treść: Wywiad z Markiem Olsenem
[#1] Re: Wywiad z Markiem Olsenem
No dobrze, a co z obiecaną (na Amiga Meeting Nord), poprawioną wersją portu Q3? Nie mogę się doczekać żeby porobić testy na swojej Efi... :(
[#2] Re: Wywiad z Markiem Olsenem

@recedent, post #1

Ma być dostępny na CD z imprezy :)

Ostatnia edycja: 30.10.09 18:59:28
[#3] Re: Wywiad z Markiem Olsenem
bigfoot zachęca do pokazywania morphosa na imprezach amigowych, myśle że Hyperion powinien zrobić z nim porządek
[#4] Re: Wywiad z Markiem Olsenem

@rzookol, post #3

Zachęcać sobie może, bo to nic nie "kosztuje", ale przypuszczam, że gdyby pojawił się na Amiga Revival Fair w grudniu ze sprzętem na który jest MOS to - podejrzewam - zostałby wyproszony.

Niech się pokazuje na imprezach pecetowych i tam walczy o rynek. Amigowcy na ogół o MOSie słyszeli. :)
[#5] Re: Wywiad z Markiem Olsenem

@Deftronic/..., post #4

Hę? To taką mają "zastrzeżoną formułę" na tym ARF?

@rzookol: nie...
[#6] Re: Wywiad z Markiem Olsenem

@Deftronic/..., post #4

Normalnie sekta ;)
[#7] Re: Wywiad z Markiem Olsenem

@Deftronic/..., post #4

gdyby pojawił się na Amiga Revival Fair w grudniu ze sprzętem na który jest MOS to - podejrzewam - zostałby wyproszony

Czego boją się organizatorzy?
[#8] Re: Wywiad z Markiem Olsenem

@recedent, post #5

Niestety(?) tak to wyglada. Amiga i tylko Amiga (to są maniacy Amigi), a dokładnie OS4.x plus klasyczne Amigi (będą na nich turnieje w Wormsa, Slam Tilt itp.). Ma być ktoś z Hyperionu, Amiga Kit itp. Zapowiada sie ciekawie. Przypuszczam, że gdyby ktoś zapytał się czy może wpaść z MOSem i pokazać, grzecznie by odmówili, nie dali miejsca, stołu i przedłużacza... ;)



Ostatnia edycja: 30.10.09 19:47:15
[#9] Re: Wywiad z Markiem Olsenem

@Deftronic/..., post #8

na powerdev w tamtym roku był turniej w wormsy dc na moim pegu na euae :)

ps. czy Ty przypadkiem nie oferowałeś mi OS4 żebym rozwijał SCANdala na OS4 ?

Ostatnia edycja: 30.10.09 19:40:15
[#10] Re: Wywiad z Markiem Olsenem

@Grzegorz Kraszewski, post #7

Wiesz co Krashan, mogłbym się z ciekawości zapytać. :)
Jestem na ich wewnętrznej liście dyskusyjnej, to wiem co się szykuje ;), mógłbym podesłać zapytanie, ale co jeśli przyjdą mi Normanowie spalić dom? Poza tym zostałbym czarną oFFcą, albo jeszcze gorzej - MOSoFFcą. Po co mi to, ja jestem wielo-systemowy.

Ostatnia edycja: 30.10.09 19:41:07
[#11] Re: Wywiad z Markiem Olsenem

@rzookol, post #9

Hehe... To się nie liczy - jakieś emulatory. Tylko pure clssic i klimat stukającej stacji dysków. :)
[#12] Re: Wywiad z Markiem Olsenem

@rzookol, post #9

Oferowałem, ale pisałeś, że masz już jakiegoś Włocha i jak on nawali to się odezwiesz? Nawalił?
[#13] Re: Wywiad z Markiem Olsenem
Ciekawe, czy wszystkie wersje eMaca będą obsługiwane?
[#14] Re: Wywiad z Markiem Olsenem

@ender, post #13

no jak maja nvidie czy nowsze radki to pewnie nie ;)
[#15] Re: Wywiad z Markiem Olsenem

@Deftronic/..., post #10

Wiesz co Krashan, mogłbym się z ciekawości zapytać.

Może nie warto, tak czy inaczej się tam nie wybieram... Zresztą wiem w czym jest problem, po prostu boją się porównań. Wystarczy wspomnieć nerwową reakcję na benchmarki opublikowane w Obligement...
[#16] Re: Wywiad z Markiem Olsenem

@Deftronic/..., post #4

Niech się pokazuje na imprezach pecetowych i tam walczy o rynek. Amigowcy na ogół o MOSie słyszeli. usmiech


A o OS4 nie słyszeli?
[#17] Re: Wywiad z Markiem Olsenem

@Deftronic/..., post #11

Tylko pure clssic i klimat stukającej stacji dysków.


W moim klasyku stacja dysków nie stuka.
[#18] Re: Wywiad z Markiem Olsenem

@Deftronic/..., post #12

nie, nie nawalił, SCANdal jest przeportowany na OS4 ale do zrobienia portu sterowników trzeba mieć skanery bo to jednak jest zabawa na żywym sprzęcie (na razie mam natywne morphosowe sterowniki do umaxa i do epsona)
[#19] Re: Wywiad z Markiem Olsenem

@Drako^lM, post #14

No dobra złapałeś mnie (mało precyzyjny post). Miałem na myśli różne wersje z procesorami PPC (chodziło mi o taktowanie procesora).
[#20] Re: Wywiad z Markiem Olsenem

@GumBoy, post #16

To jest impreza amigowa, a dokładniej ściśle związana z AmigaOS i Amigą klasyczną, dlatego promowanie tam (np. pokazywanie się) z systemem MOS byłoby raczej niemile widziane. Siłą rzeczy organizatorzy i zaproszeni goście "słyszeli" o AOS i jestem pewien również o MOS. Ta impreza ma być spotkaniem osób korzystających z AOS, możliwością pokazania nowego softu dla tego systemu (nowych wersji), oraz okazją do rozmowy na tematy z nim związane, z osobami z tego środowiska.

Czy teraz się jasno - dla Ciebie Gumboy - wyraziłem? :)

Odnośnie klikającej stacji dysków - to oczywiście była przenośnia i ogólnie żartobliwy komentarz (powinienem był to wrzucić w cudzysłów), a chodziło mi o to, że na tą imprezę też można by przytargać konsole, pecety i grać na emulatorze, ale nie o to ludziom z ANT chodzi. Dla Twojej informacji Gumboy - moje stacje też nie klikają w klasycznych AMi, ale... "łapiesz o co mi chodzi? Wiedziałem... :)" (to z kolei jest tekst z "wejścia" Human Traffic :) ).

Jesteś Gumboy bardzo skrupulatny w łapaniu za słówka i zwykłym czepianiu się. :)

[#21] Re: Wywiad z Markiem Olsenem

@Deftronic/..., post #20

Rozumiałem o co Ci chodziło. Tylko argument miałeś chybiony (MOSa amigowcy już znają, niech się wśród pecetów promuje).
[#22] Re: Wywiad z Markiem Olsenem

@GumBoy, post #21

Spoko. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem