Komentowana treść: AmigaAMP - nowy dekoder
[#1] Re: AmigaAMP - nowy dekoder
Tak z ciekawości, czy OS4 na Sam jest aż tak zabugowany, że trzeba specjalnie programy poprawiać dla tej odmiany??
[#2] Re: AmigaAMP - nowy dekoder

@Marek Szyprowski, post #1

A może to bug AmigaAMPa, który dawał o sobie znać dopiero na tym hardware? Kto wie? (pewnie T. Wenzel).
[#3] Re: AmigaAMP - nowy dekoder

@Marek Szyprowski, post #1

A ja myślę, że problemem jest pewna niekompatybilność systemu OS4.x między różnymi komputerami. Mam już pewne doświadczenie w tej materii. Zapewne jest to też kwestia sterowników, w które standardowy OS4.x jest wyposażony.
[#4] Re: AmigaAMP - nowy dekoder

@Marek Szyprowski, post #1

@Marek

Nie. Problem stanowi (jakaś) różnica między procesorem w Sam440 oraz tym w A1. Stare SDK, zaprojektowane tylko dla A1, tej różnicy nie uwzględnia. Nowe, niedawno udostępnione, już tak. Zalecane jest więc by programy zostały uaktualnione.

Tak na marginesie: problem ze stabilnością programów pisanych ze starym SDK może, ale nie musi się objawiać. Stara wersja AmigaAmp u mnie, na Sam Flex 800, problemów nie stwarza.
[#5] Re: AmigaAMP - nowy dekoder

@Radov, post #4

pokręcone to, na linuxie tez trzeba przekompilowywać oprogramowanie dla SAM ?
[#6] Re: AmigaAMP - nowy dekoder

@rzookol, post #5

Sam440 raczej nie jest pierwszą maszyną z procesorem PPC4xx na której działał Linux. Więc taka potrzeba, w przypadku Sam440, raczej nie nastąpiła. Jak było jednak w przypadku portu Linuxa na pierwsze PPC405? Nie mam pojęcia.

Zauważ, że bardziej ekstremalny przypadek powyższego problemu to Linux PPC oraz x86. Niby ten sam system, o który dba spora grupa programistów, a różnica architektury CPU również wymusza rekompilację...

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem