Komentowana treść: PciTool v2.1
[#1] Re: PciTool v2.1
News "z jajem" :)
Lubię takie. :D To mi przypomina logi z Poseidona
[#2] Re: PciTool v2.1
nie każdy może zobaczyć, u mnie nie działa:

wersja 68k wyswietla
Can't open 'openpci.library' (needed version 2.1+) !

wersja mosowa nic nie wyswietla, snoopium pisze o próbach otwarcia katalogu, logtool nic nie mówi
[#3] Re: PciTool v2.1

@rzookol, post #2

a masz openpci w tej wersji z mosem jest 2.0 tylko

Ostatnia edycja: 17.11.09 20:02:19
[#4] Re: PciTool v2.1

@Drako^lM, post #3

Ano właśnie. Dla 68k jest tylko biblioteka openpci w wersji 2.0. Więc fajnie się odpala ten programik na klasyku. :(
[#5] Re: PciTool v2.1

@Kitech, post #4

openpci.library w wersji 2.1 dla klasyka i dla mosa jest na stronie autora openpci.
-----------
Użytkownicy Mediatorów (nowszych) muszą poczekać na aktualizację openpci.library, bo wersja 2.1 ma jakiegoś buga i nie rozpoznaje tych płyt (betatesterzy mają już działającą wersję)
[#6] Re: PciTool v2.1

@MaaG^dA, post #5

Na stronie autora openpcji jest paczka openpci-2.1-060605.zip, w której znajduje się wersja 2.0 dla 68k i 2.1beta dla MOSa. Tak mi na klasyku pokazuje komenda "version" i Twój program (na klasyku) też krzyczy, że potrzebna jest nowsza biblioteka.
[#7] Re: PciTool v2.1
Dla malkontentów szybka aktualizacja:
- GUI jest już zupełnie bez sensu
- wersja dla m68k wymaga openpci.library 2.0, wymagania wersji mosowej pozostały bez zmian (i raczej nie bawcie się wersję m68k na mosie...)
[#8] Re: PciTool v2.1

@MaaG^dA, post #7

malkontent: człowiek niezadowolony ze wszystkiego, we wszystkim doszukujący się wad, niedostatków, ujemnych stron. :D
Lubię być malkontentem, bo przynajmniej teraz działa. OK
[#9] Re: PciTool v2.1

@rzookol, post #2

u mnie nie działa:

Jskbys byl Amigowcem, a nie MOSofca, to by ci wszystko zadzialalo. :P :)
[#10] Re: PciTool v2.1

@Andrzej Drozd, post #9

Wszystko powiadasz? ;)
[#11] Re: PciTool v2.1

@Andrzej Drozd, post #9

jestem amigowcą, nie wiem który konrad naopowiadał ci bajeczek o mosofcach :)

Ostatnia edycja: 18.11.09 10:43:34
[#12] Re: PciTool v2.1
Jakby co - jest nowsza wersja. "Problem" mogli mieć użytkownicy wersji klasycznej...
[#13] Re: PciTool v2.1

@Kitech, post #4

Kurczę zassałem odpaliłem i działa. Jakimś cudem mam openpci.library 2.1 z 05.06.05 wielkość 17856
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem