Komentowana treść: Mediator z Radeonem wspiera DVI/HDMI
[#1] Re: Mediator z Radeonem wspiera DVI/HDMI
chapeau bas.
[#2] Re: Mediator z Radeonem wspiera DVI/HDMI
Nie używam Mediatora, ale cieszy mnie ta wiadomość. Wcześniej w tym tygodniu zastanawiałem się czy Elbox jeszcze jest zainteresowany rynkiem amigowym. Widać iż jakieś zainteresowanie jeszcze istnieje .
[#3] Re: Mediator z Radeonem wspiera DVI/HDMI

@APair, post #2

szkoda ze nie wczesniej, teraz to juz raczej nie bede sie bawil w kupowanie radka do mediatora. zreszta chyba nawet to nowszego medka wymagalo o ile mnie pamiec nie myli. niemniej cieszy mnie to bardzo :)
[#4] Re: Mediator z Radeonem wspiera DVI/HDMI
a moze by tak ruszyla sprawa z Dragonem ?
[#5] Re: Mediator z Radeonem wspiera DVI/HDMI
Ebox odwala kawal dobrej roboty. kiedys mialem Mediatora 1200. Tyralem cale wakacje zeby go kubic. po zakupie nie zalowalem. Bylo warto.
Elbox nie siedzi na laurach i kontynuje swoje dokonania.
Elbox to jakby nasze Amigowe dobro narodowe :) .
[#6] Re: Mediator z Radeonem wspiera DVI/HDMI

@Valwit, post #3

A ja własnie myślę. Jeśli miałbym odkurzyć A4000T, to może z mediatorem...
[#7] Re: Mediator z Radeonem wspiera DVI/HDMI
Jak będzie wsparcie 3D dla tego Radeona to skuszę się na niego. Voodoo5 5500 jest fajne jednak Radek to Radek.

Ostatnia edycja: 19.11.09 06:51:33
[#8] Re: Mediator z Radeonem wspiera DVI/HDMI

@pekdar, post #7

Raczej nie będzie, już wałkowałem temat :(.
[#9] Re: Mediator z Radeonem wspiera DVI/HDMI

@Valwit, post #3

Poczytaj dobrze. Są radki co śmigają na 5V i nie wymagają SX lib TX'a. Wiem bo sam mam takiego w medku 1200.
[#10] Re: Mediator z Radeonem wspiera DVI/HDMI

@11MASTEr, post #9

nie przecze, ale zlewam. do gier czy demek to niepotrzebne, a dvi mam w efice jakby nagle cos :) szkoda kasy i zachodu
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem