Komentowana treść: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty
[#1] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty
Wg mnie powinno byc przekazane na Timberwolfa... ale nie mi o tm decydowac. Czy jesli Timberwolf dzialaby na AOS4.x chyba mozna by bylo przeniesc na MorphOS`a ? :)
[#2] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@MaveRick, post #1

Po pierwsze bracia Friedenowie nie dadzą źródeł, a po drugie po co?
[#3] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@Grzegorz Kraszewski, post #2

"Od przybytku glowa nie boli". A dlaczego nie ? :) Nie "mowie" ze juz odrazu po wypuscie na AOS4 al po jakims czasie ? Jakas zrzutka na haracz dla braci F.

Ostatnia edycja: 20.11.09 20:05:49
[#4] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Przekazanie na jaki cel kolega proponuje?
[#5] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@reactor, post #4

Nie wpłacałem na to bounty, więc nie widzę powodu, żeby cokolwiek proponować.
[#6] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty
Ta sama wiadomosc co tam a jak inaczej podana, bez chorych wstawek i nie ociekajaca jadem
[#7] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty
mysle ze zwrot kasy dla osob bylby najlepszym pomyslem, ewentualnie kase nalezy przekazac fabowi na rozwoj owb ewentaulnie dla sszymczyka. Obie wersje przegladarek opieraja sie na publicznych zrodlach i na publicznym api. Niestety owb dla os4.x nie opiera sie o publiczne api a tiberwolf nie opiera sie o publiczne zrodla

Ostatnia edycja: 20.11.09 20:38:24
[#8] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@MaveRick, post #1

timberwolf jest z zalozenia tylko dla os4.x czyli tylko dla czesci amigowcow. Amizilla miala byc dostepna dla wszytskich.

ci co wplacali kase sami decydja co sie ma stac z wplata
[#9] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty
Pieniądze powinno się przeznaczyć wg mnie na kolejną, lepszą wersję portu Quake ;) ewentualnie na internetową kampanię reklamową promującą Amigę :)
[#10] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@Count Grishnak, post #6

Czy mógłbyś mi wskazać te chore wstawki ociekające jadem na eXecu? Czytałem już parę razy newsa i nic nie znalazłem.
[#11] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@Leon, post #10

Grishnak przesadza, na execu jest tylko manipulowanie faktami i to naprawde niewielkie jak na to co mozna sie spodziewać po execu.
Mylą amigaosy z amigą (z premedytacja ale to niewazne) :
"3 platform: Amigi, AROSa i MorphOSa", co ma sugerowac ze użytkownik amigi nie może byc użytkownikiem mosa na niej (i w ten sposob dezawuują amigowośc morphosa).
W ostatnim zdaniu jednak jasno okreslaja, że timberwolf jest tylko dla os4 i pozostali amigowcy (np. z 3.x) mogą się pocałować. Cieszy mnie, że zamiast typowych execowi wielkich slow jest suche stwierdzenie faktów i wolalbym wiecej w tym tonie pisanych newsow.
[#12] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty
Mnie sie ta Amizilla i tak wydawala jedna, wielka mrzonka.
Jest OWB i w tym kierunku trzeba dzialac. Flash, Java, itp. W tym kierunku trzeba isc, a nie wyglupiac sie z jakimis pierodolami ktore i tak nie wypala, albo powstana za jakies 15 lat...

Dodane: Weźta sie ludzie obudźcie. Przez tyle lat marudzono ze cos jest nie tak z tym calym projektem. Dopiero gdy OWB pokazal ze potrafi byc porządna przegladarka, to ludzie sie obudzili i zaczynaja dzialac z nowymi projektami. Tylko po co? Nie lepiej wspomagac OWB wlasnie dodatkami typu Flash, Java itp.?

Ostatnia edycja: 20.11.09 23:40:40
[#13] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@Andrzej Drozd, post #12

Andrzej przecież OWB jest tylko na piece więc o co tu chodzi? :D
[#14] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@rzookol, post #11

W ostatnim zdaniu jednak jasno okreslaja, że timberwolf jest tylko dla os4 i pozostali amigowcy (np. z 3.x) mogą się pocałować.

Ten caly timberwolf to tez jakas dziwna jazda. To bedzie jechalo na X-ach. A powinno na MUI. Ale niech sie w to pakuja, dla garstki uzytkownikow.
[#15] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@pampers, post #13

Hehe, no. Widzisz, jak juz zadeklarowalem sie ze jestem wredna amiclassicowca, to spojrzalem na calosc z innego punktu widzenia. Wy, wredni mosisci i niereformowalni aos4osowcy jednak nalezycie do srodowiska legendarnej Amigi Classic. Wiec po co tworzyc cos nowego, jak mozna uzupleniac OWB, ktore dziala na MUI. Warto sie wymieniac swoja praca, a nie tworzyc jakies linuxowe potworki. :)
[#16] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@rzookol, post #11

mnie po prostu wkurza ze jakis leszcz uzurpuje sobie okreslanie % amigowosci w amigowcu
[#17] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@Andrzej Drozd, post #14

nie na X tylko na amigowym intuition, podobnie jak os4owe owb (z tym ze os4owe owb ma jeszcz gadzety w reaction)
[#18] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@Andrzej Drozd, post #14

MUI jest w OS4 obsolete.
[#19] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty
No nic, zobaczymy jak to sie wszystko skonczy...
MUI, indeed is obsolete
[#20] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@GumBoy, post #18

moze dlatego ze najnowszego MUI NIEMA na os4? wiec z tym mui czepiacie sie na sile. a czemu deweloperzy os4 maja uzywac starej wersji mui by zadowolic "krzykaczy"? nie przesadzacie za bardzo?jak chca to moga sobie nawet w kamieniu rzeźbic ich wola.


[#21] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@Andrzej Drozd, post #14

bzdury gadasz przeciez w projekcie jest jasno napisane ze nie jest on na x'ach ...
[#22] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@DRACOX, post #20

Ale zauważ, że jest Zune, hyperion wcale nie musi się przywiązywać do mui kontrolowanego przez członka mosteamu. W odwrotną stronę już tak nie przejdzie bo żaden amisystem nie ma Reaction (czyli odpadają morphos, aros, 3.0, 3.1 i na 99% 3.5 i 3.9 gdyż zawarte w nich reaction jest zbyt słabe do jakichkolwiek zastosowań). MUI z drugiej strony (nawet 3.8 z os3.x czy 3.9 z os4) umożliwia stworzenie bardziej zaawansowanych aplikacji niż to co oferuje reaction w os4.x
[#23] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty
A ja chcialbym sie usprawiedliwic dlaczego troche licze na Timberwolfa nie tylko na AOS4 ale i na MorphOSa czy Arosa.
Bracia F. dostana kase za to co daje Timberwolfowi status programu "komercyjnego". OWB jest rozwijany przez autora jakby dla siebie (pelen szacunek dla autora). Gdzies ktos napisal ze autor nie chce przyjac zadnej dotacji. Mozliwe (oby nie) kiedys znudzi mu sie rozwijanie programu i co w tedy ? Nikt nie bedzie mial do niego pretesji, ze kiedys przyja dotacje... To tylko moje spostrzerzenie ktore chodzi mi ostatnio po glowie. Mam nadzieje, ze ktos pode mna rozwieje te watpliwosci ...
[#24] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@DRACOX, post #21

Raczej pisze. No coz, zdarza sie. ;)
[#25] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@DRACOX, post #20

moze dlatego ze najnowszego MUI NIEMA na os4?


A czy to wyklucza to co napisałem? Twoja wypowiedź wynika z mojej, więc nie ma najnowszego MUI, bo jest ono obsolete, a nie odwrotnie, czyli jest obsolete, bo nie ma najnowszego, tak jak to sugerujesz.

wiec z tym mui czepiacie sie na sile.


Stwierdzam fakt.
[#26] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@MaveRick, post #23

O ile wiem, to rozne osoby robia wersje dla AO$4 i MO$. Zawsze znajdzie sie ktos, kto pociagnie to dalej.
Przegladarki WWW, nie sa programami specjalistycznymi za ktore trzeba placic, a raczej nie powinny nimi byc. Sa programami niezbednymi, ktory jakby swiadcza o klasie danego systemu.
[#27] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty
niech pokaza tego timberwolfa najpierw. i kod zrodlowy :>
[#28] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@Valwit, post #27

Nie pokaża, a za jakis czas pokaraja. Platna wersja. Wczesniej OWB bedzie mial Flasha i Jave.
Tylko, dla kogo to bedzie? Ja juz dawno stracilem wiare. Nie jestem heretykiem, gdyż Classicowcem. Przestalo mnie to bawic.
[#29] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@Andrzej Drozd, post #28

Nie pokaża, a za jakis czas pokaraja. Platna wersja.

To by dopiero była akcja, najpierw skasować bounty, a potem jeszcze raz za program. Ale... przejrzałem stronę amigabounty.net i nigdzie tam nie jest jasno napisane, że program, będący efektem bounty, ma być dostępny za darmo...
[#30] Re: Projekt AmiZilla zostaje zamknięty

@Grzegorz Kraszewski, post #29

Nie wczytywałem się mocno w zasady tego bounty, ale jeśli całkiem przypadkowo tak by wyszło to rzeczywiście byłaby niezła zadyma...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem