Komentowana treść: Pierwsza odsłona Icaros Desktop 1.1.6
[#1] Re: Pierwsza odsłona Icaros Desktop 1.1.6
Miodzio!
[#2] Re: Pierwsza odsłona Icaros Desktop 1.1.6

@JaCoP, post #1

Mi też się podoba. Naprawdę po raz pierwszy coś mi się w AROSie podoba. ;) :) Po raz pierwszy widzę jakieś walory użytkowe. Do tej pory ciągle widziałem w tym wszystkim diabelnie hardcorowy projekt bez jakichkolwiek szans na użytkowość.
[#3] Re: Pierwsza odsłona Icaros Desktop 1.1.6

@MDW, post #2

Tempo rozwoju nie jest oszałamiające, ale widać już światełko w tunelu. Icaros 1.1.5 jest już całkiem funkcjonalny. A z takim wsparciem dla softu klasyka będzie jeszcze ciekawiej.
[#4] Re: Pierwsza odsłona Icaros Desktop 1.1.6
A kto to tak krzyczal, ze sie nie da?
[#5] Re: Pierwsza odsłona Icaros Desktop 1.1.6
No to mamy następcę Amithlona.
[#6] Re: Pierwsza odsłona Icaros Desktop 1.1.6

@Santon, post #5

eee tam
[#7] Re: Pierwsza odsłona Icaros Desktop 1.1.6

@Czarek, post #4

Ja mowilem, ze nie da sie zrobic emulatora m68k takiego, jaki posiadaja uzytkownicy MOS-a i AmigaOS4. I nadal to podtrzymuje.
[#8] Re: Pierwsza odsłona Icaros Desktop 1.1.6

@szuler, post #7

W końcu znajdzie się ktoś, kto nie wie, że się nie da i zrobi. ;)
[#9] Re: Pierwsza odsłona Icaros Desktop 1.1.6

@szuler, post #7

Zgodze sie, ze nie da sie zrobic dokladnie tak samo przez bezposrednia wymiane adresow, ale ta sama funkcjonalnosc emulowac da sie na pewno. Niestety jest to raczej nieuniknione bo te Maki PPC tez sie kiedys skoncza...
[#10] Re: Pierwsza odsłona Icaros Desktop 1.1.6
A ja wczoraj pobrałem wersje 1.1.5 (426MB)co na moim necie było nie lada wyczynem (Play OnLine) a tu news o wersji 1.1.6
[#11] Re: Pierwsza odsłona Icaros Desktop 1.1.6

@waldiamiga, post #10

apdejt jest trzykrotnie mniejszy a poza tym jeszcze szóstki nie ma :)
[#12] Re: Pierwsza odsłona Icaros Desktop 1.1.6

@Czarek, post #9

Zgodze sie, ze nie da sie zrobic dokladnie tak samo przez bezposrednia wymiane adresow, ale ta sama funkcjonalnosc emulowac da sie na pewno.


Na przyklad cos takiego?
[#13] Re: Pierwsza odsłona Icaros Desktop 1.1.6
A czy jeszcze jakiś laptop posiada takie pełne wsparcie? Może się skuszę i kupię staruszka Evo N610c.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem