Komentowana treść: Neverball dla AmigaOS 4.x
[#1] Re: Neverball dla AmigaOS 4.x
Szkoda, że port dotyczy wersji 1.4.0, od dawna jest wersja 1.5.x... której na MorphOS-a również nie ma...
[#2] Re: Neverball dla AmigaOS 4.x

@grxmrx, post #1

Dla mnie ta gra jest za trudna. Ale już towarzyszący mu Neverputt, czyli komputerowy minigolf, jest całkiem przyjemny.
[#3] Re: Neverball dla AmigaOS 4.x

@grxmrx, post #1

kiero coś swego czasu wspominał o 1.5.x :)
[#4] Re: Neverball dla AmigaOS 4.x
Szkoda, że Neverball jest kompletnie niegrywalny na efice. :(
[#5] Re: Neverball dla AmigaOS 4.x
Mnie ta gra przypomina Super Monkey Ball z Nintento albo Xboxa. Małpka jest fajna, myślę, że ta gierka też powinna być.
[#6] Re: Neverball dla AmigaOS 4.x

@ender, post #5

Super Monkey Ball była jedną z pierwszych gier jakie wyszły na iPhone/iPod. Zarobiła przez pierwsze 2 miesiące 2.3 miliona dolarów. :)
[#7] Re: Neverball dla AmigaOS 4.x

@Grzegorz Kraszewski, post #2

Dla mnie ta gra jest za trudna. Ale już towarzyszący mu Neverputt, czyli komputerowy minigolf, jest całkiem przyjemny.

Dokładnie tak samo uważam. Ten golf też uważam za tysiąc razy bardziej grywalny. Bardzo mi się spodobał w przeciwieństwie właśnie do Neverball. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem