Komentowana treść: Pitstop 2 - recenzja
[#1] Re: Pitstop 2 - recenzja
ech, klasyka...
[#2] Re: Pitstop 2 - recenzja

@hakonwpz, post #1

Ech piekne czasy, w pitstop na commodore to sie czasu zmarnowalo. Ostatnio zgrywalem vhsy z jakiejs imprezy rodzinnej i w tle zacinamy na dwoch w ta swietna gre. Te kolory opon zmieniajace sie w miare zuzycia - proste a takie wymowne.
[#3] Re: Pitstop 2 - recenzja
wtedy gry były grywalne....teraz tylko mają wygląd reszta nie istnieje. dlatego też w Manic Miner grałem już chyba ze 100 razy i wracam do niego do dziś na oryginalnym sprzęcie (jakoś mam odrazę do emulacji), a w takiego Call of Duty Modern Warfare 2 tylko raz.
[#4] Re: Pitstop 2 - recenzja

@slawekwozniak, post #3

A współcześni giercmani będą po trzydziestce wracać do "Call of Duty Modern Warfare 2". I będą się zaklinać, że kiedyś to były gry, bez tych holo-koloro-niewiadomojakich wodotrysków, które zabijają zabawę w "Yet Another Call of Duty Modernized Warfare 32".
[#5] Re: Pitstop 2 - recenzja

@recedent, post #4

Ja jestem współczesnym giercmanem i do MW2 nie będę wracał. Nawet nie jestem pewien, czy choć raz się zabiorę, bo z tego co widziałem to średnia gra.

Z drugiej strony po trzydziestce jestem prawie, giercmanem jestem pod dwadzieścia lat i nie uskuteczniam stanowiska, że kiedyś to były gry, a dzisiaj to crapy. Dobre gry powstawały odkąd pamiętam, powstają dalej i będą powstawać.
[#6] Re: Pitstop 2 - recenzja
pitstop 2 istniał tylko w multi

te bolące ręce od wyginania joya i rywalizacja łokieć w łokieć to było to :D
[#7] Re: Pitstop 2 - recenzja

@atom3k, post #6

Wlasnie gram w cod modern i powiem ze na ekranie dziesci cali i w 5.1 to wciaga niesamowicie. Tylko ze godzina dziennie to maks, potem zaczyna meczyc i nudzic :) Wtedy gry relaksowaly, ale wspomnienia sa tez lepsze bo to bylo nasze dziecinstwo, a to co za dzieciaka zawsze sie milej wpomina :D
[#8] Re: Pitstop 2 - recenzja

@wawul2, post #7

Ja akurat wspominam tam samo moje pierwsze dobre gry, jak i obecna. Dobra gra to dobra gra. Bez względu na jej wiek. Rónie przyjemnie gra mi się w UFO: Enemy Unknown co w Battlefield: Bad Company 2.

PS. Fanom UFO polecam wersję na Windows Mobile.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem