Komentowana treść: CubicIDE XMAS Special
[#1] Re: CubicIDE XMAS Special
A ja tam bym wolał nowsza wersję jakąś.. bo ostatnio straszy zastój w temacie CubicIDE powstał...
[#2] Re: CubicIDE XMAS Special
Hmm. 5 euro różnicy pomiędzy wersjami. Mam rozumieć, że taki jest koszt płyty CD i pudełka do niej? :)
[#3] Re: CubicIDE XMAS Special

@GumBoy, post #2

Oraz wysłania tej płyty pocztą.
[#4] Re: CubicIDE XMAS Special

@Grzegorz Kraszewski, post #3

"Wersja CD, należy doliczyć koszty wysyłki". Zrozumiałem, że do ceny podanej należy je doliczyć. Zresztą odwiedziłem stronę i wygląda na to, że dobrze zrozumiałem.
[#5] Re: CubicIDE XMAS Special

@GumBoy, post #4

Ja niestety nie odwiedziłem strony i dlatego zapewne źle zrozumiałem . Po prostu pan Eilert ma drogie płyty CD. Albo drogie pudełka.
[#6] Re: CubicIDE XMAS Special
A czy ktoś testował CubicIDE na AOS4.1? Na stronie jest informacja że nie był testowany na tej wersji. Jest co prawda wersja do pobrania ale ja nie mam w tej chwili czasu testować... Zresztą i tak jestem ciekaw opinii użytkowników czy to jest dobra inwestycja.
[#7] Re: CubicIDE XMAS Special

@Grzegorz Kraszewski, post #5

Albo woli sprzedawać drogą elektroniczną ...
[#8] Re: CubicIDE XMAS Special

@Grzegorz Kraszewski, post #5

No cóż.. ładne pudełko, nadruki, naklejki.. też kosztują. Poza tym - to komercja - więc (jak sądzę)zarabia się na wszystkim ;)
[#9] Re: CubicIDE XMAS Special

@alekc, post #6

jest lepszy niz CED i ma kolorowanie skladni oraz zwijanie tekstu, mi odpowiada (jako MorphED)
[#10] Re: CubicIDE XMAS Special
Co mi sie bardzo podoba to absolutna wysoka stabilnosc pod Winuae, zreszta podczas instalacji jest opcja dla winuae.Program jest naprawde wysokich lotow.Mozna szybko generowac kod np.html,nie tylko koloryzuje ale ma gotowe generatorki kodu html,np .te odnosniki stworzylem w pare sekund www.amiga.ugu.pl/pliki.html (proponuje posluchac jak rzadzi stary digibooster).
[#11] Re: CubicIDE XMAS Special

@Jupiler, post #10

Napisałeś, że utwory były "pierwotnie" stworzone DigiBoosterem. A czym były miksowane ostatecznie?
[#12] Re: CubicIDE XMAS Special

@Grzegorz Kraszewski, post #11

odbiegasz od tematu, forum jest miejscem na zadawanie takich pytań ;P
[#13] Re: CubicIDE XMAS Special
Juz szybko wyjasniam.Kawalki i kazdy ich najmniejszy skrawek(nutowo-parametrowy)powstal na digiboosterze na amidze 1200+30 okolo roku 2000.Prosze posluchac UIBELLS bo ciekawostka jest fakt ze te utwory i jeszcze inne(postaram sie dodac) mialy sie pocic w grze EXODUS.Ale tworca ich czyli moj brat(pulsar/intruders) jakos slabo sie dogadal z naszym kolega Mariuszem Samsonem (ktory owego czasu mial nalepsza Amige w miescie hhe) i niestety wspolpraca zostala przegapiona.
Pierwotnie to moze troche niefortune okreslanie .Wlasciwe nie bylo zadnego mixu,pecet tylko zrobil swoje-zrederowal muzyke do 16Bit.
Troche szkoda ze na PPA nie ma forum dla muzykow czy grafikow.
[#14] Re: CubicIDE XMAS Special

@Jupiler, post #13

To ja krótko, żeby się rzookol już nie stresował - myślę, że o muzyce i grafice można spokojnie porozmawiać w dziale "Scena". Ostatecznie na tym przecież działalność scenowa polega - na tworzeniu.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem