Komentowana treść: Tracker Hero - film z wersji beta
[#1] Re: Tracker Hero - film z wersji beta
Dziwny wybór utworów... Wydawać by się mogło, że na "gitarze" powinno sie grać się wiodącą linię melodyczną, a jeśli moduł takowej nie posiada to dać sobie z nim spokój, a nie losowo rozmieszczać "guziczki".

Co do oprawy graficznej - jak najbardziej mi się podoba (jak na AGA), ale trochę odrzuca mnie scrolling i skalowanie nadlatujących "buttonów". Jakoś inaczej bym to chyba rozwiązał - może w formie stylizowanych tracków? A jeśli już w ten sposób, to może lepiej narysować "buttony" we wszystkich potrzebnych rozmiarach, a nie tak "skokowo skalować".
[#2] Re: Tracker Hero - film z wersji beta
Film mnie "przygiął" - z powodu, o którym wspominał już recedent - losowe "rzucanie" guziczkami przez grę ssie. Dźwięk (sampel), który na początku utworu jest "przypisany" do zielonego guzika pattern dalej "przeskakuje" do czerwonego, później żółtego itd.
Pozostaje mieć nadzieję, że wersja finalna będzie lepiej dopracowana pod tym względem i że trafią do niej utwory bardziej dopasowane do charakteru gry - kawałki użyte w filmie pomimo swej miodności stanowczo do tej gry się nie nadają a przecież, o ile chodzi o moduły, to naprawdę jest w czym wybierać...
[#3] Re: Tracker Hero - film z wersji beta

@APC74, post #2

Dźwięk (sampel), który na początku utworu jest "przypisany" do zielonego guzika pattern dalej "przeskakuje" do czerwonego, później żółtego itd.


To chyba oczywiste, że jeden sampel jest rozbity na wszystkie przyciski. Jaki byłby sens gdyby jeden sampel był przypisany na stale do tego samego freta, bez względy na jego tonację? W Guitar Hero też jeden instrument jest przypisany do zielnogego, czerwonego, niebieskiego, żółtego i pomarańczowego freta na zmianę w zależności od tonacji. Moim zdaniem bardzo fajnie zrobiony przebieg utworu, tylko sam utwór słaby.

Ostatnia edycja: 08.12.09 20:50:49
[#4] Re: Tracker Hero - film z wersji beta

@GumBoy, post #3

Jaki byłby sens gdyby jeden sampel był przypisany na stale do tego samego freta, bez względy na jego tonację?

No właśnie - tylko, że tonacja się nie zmieniła, za to guziki jak najbardziej...
[#5] Re: Tracker Hero - film z wersji beta

@APC74, post #4

To chyba przegapiłem. Dla mnie wygląda dobrze.
[#6] Re: Tracker Hero - film z wersji beta

@APC74, post #4

znacznie lepiej rozwiazana jest generacja sciezki z trackerow w Homebrew na Nintendo DS - Video Games Hero

http://www.youtube.com/watch?v=_ldsMnaB_pw
jak ktos ma to polecam obadac , gra wspiera rowniez dedykowanego gripa guitar hero ale rowniez motion sensor

Ostatnia edycja: 09.12.09 09:47:38

Ostatnia edycja: 09.12.09 09:48:57
[#7] Re: Tracker Hero - film z wersji beta

@DRACOX, post #6

Ale w Tracker Hero nikt nie potwierdził, że przebieg jest generowany przez program. Mam nadzieję, że nie jest.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem