Komentowana treść: ShowGirls 1.1
[#1] Re: ShowGirls 1.1
Dzięki Kiero :)
[#2] Re: ShowGirls 1.1
Mój ulubiony program do obróbki grafiki.
[#3] Re: ShowGirls 1.1
Killer app :).
[#4] Re: ShowGirls 1.1
Właśnie tego mi brakowało - katalogowania zdjęć. Super że ShowGirls to ma.
[#5] Re: ShowGirls 1.1
Entuzjazm podzielam, ale tak przy okazji - w podpunkcie trzecim jest literówka - "minuaturami".

Ostatnia edycja: 12.12.09 22:58:41
[#6] Re: ShowGirls 1.1
Lista zmian imponuje. Aż sobie chyba obadam przy jakiejś najbliższej okazji.
[#7] Re: ShowGirls 1.1
Orientuje się ktoś dlaczego ta wersja ShowGirls na fullscreenie okazuje mi czarny ekran? W oknie widać normalnie obrazek, a jak zrobie dwuklik na obrazku to widzę czarny ekran. Jak włączę na fullscreenie podgląd listy obrazków to ją widać ale obrazek główny ciągle jest czarny. :(
[#8] Re: ShowGirls 1.1

@GumBoy, post #6

Czyli pewnie na AmiWigili :)
[#9] Re: ShowGirls 1.1

@MDW, post #7

zakladam, ze to nie tryb 3d. jezeli powiekszysz okno recznie do calego ekranu to masz tak samo?
[#10] Re: ShowGirls 1.1
Straszny bałagan w rss'ie. A wystarczy przecież dodać < br / > do każdej linijki.


Ostatnia edycja: 13.12.09 12:46:26
[#11] Re: ShowGirls 1.1

@faguss, post #10

Poprawione, ale nie przez łamanie linii, a wycinanie dodatkowej treści wiadomości w rss.
[#12] Re: ShowGirls 1.1

@kiero, post #9

zakladam, ze to nie tryb 3d.?

To takie normalne przeglądanie fotek. Żadnego 3D.


jezeli powiekszysz okno recznie do calego ekranu to masz tak samo?

Powiększyłem okno na cały ekran i obrazek widać normalnie. Zrobiłem dwuklik na nim i... obrazek widać normalnie. Sprawdziłem jeszcze ze 30 różnych obrazków (w tym te, które wtedy się na pewno waliły) i jest ok. Wygląda na to, że reboot w międzyczasie pomógł. :) Czyli wszystko jest już ok. Sorry za zamieszania. :)
[#13] Re: ShowGirls 1.1

@Drako^lM, post #8

Dalekooo :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem