Komentowana treść: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier
[#1] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier
WOW! Z "Arcymagiem" raczej nie zdążę, ale może stworzę świąteczną wersję Robbo tudzież nową, prostą, szybką do napisania grę wub Wchodzę w to OK

BTW: Podejrzewam, że można też zamieszczać gry tekstowe, które można napisać bardzo szybko (patrz: mój konkurs na grę tekstową). :)
[#2] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier

@Minniat, post #1

BTW: Podejrzewam, że można też zamieszczać gry tekstowe, które można napisać bardzo szybko (patrz: mój konkurs na grę tekstową).

Chyba można. Jedyny warunek to tematyka świąteczna.
[#3] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier
Ehhh trochę mało czasu, a programista ze mnie żaden. Za słabo znam GRACa oraz BACKBONE czy GRAALa. Może za rok...
[#4] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier

@Logan, post #3

Tak, bardzo późno ogłoszono ten konkurs (tylko 11 dni na napisanie). Całe szczęście, że posiadam już silnik, który mogę wykorzystać do napisania prostej gry "bożonarodzeniowej". Hej Logan, a może spróbowałbyś napisać grę przygodową np. w EAC? Pokazałeś, że masz bardzo duży talent do pisania scenariuszy, a i też programowania.
[#5] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier

@Minniat, post #4

Sam nie wiem. Mój angielski jest średni, więc sporą ilość czasu zabrałoby poprawianie. Jako że jestem w klasie maturalnej a kończy mi się semestr nie mam zbyt wiele czasu. Nie chciałbym nic obiecywać ani deklarować, ostatnie deklaracje o tekście do Polskiego Pisma Amigowego spełzły na około 40% artykułu a premiera niebawem ;/
[#6] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier
Do 24 grudnia? Trzeba to było ogłosić we wrześniu, a nie 13 grudnia. :)
[#7] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier

@MDW, post #6

Ciesz się, że nie ogłosili 24 :)
[#8] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier
Termin jak wziety z "zlecenia prze net", jak dla mnie zbyt malo czasu na cokolwiek. Moze bym zdazyl jakas grafike przygotowac ale zaprogramowac gre... moge zapomniec.
[#9] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier
Ciekawe, czy przeszedłby "świąteczny mod" do DOOMa/GLOOMa itp. ze śniętymi mikołajami w roli potworów do odstrzału? Mam już nawet tytuł: "X-MASS Massacre"

Ostatnia edycja: 13.12.09 15:38:13
[#10] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier

@APC74, post #9

To już raczej Miko powinien być bohaterem i eksterminować zbuntowane elfy w swojej głównej bazie...
[#11] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier

@APC74, post #9

Wydaje mi się, że przeszedłby. Geit przygotowuje specjalny zestaw plansz do Boulder Dasha.
[#12] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier

@Koyot1222, post #8

Proszę nie brać tego personalnie, ale moim zdaniem każdy termin, w którym ogłoszono by konkurs, byłby dla niektórych osób zły. Jeżeli ogłosiliby go w październiku, jedni by twierdzili, że za wcześniej, drudzy, że "spoko, kupa czasu". Podobnie jest teraz. Wszystko zamyka się w kwestii tego komu się w ogóle chce robić. Jeżeli ktoś ma chęci, to się wyrobi z jakimś preview nawet. Jeżeli nie ma chęci, to każda wymówka jest dobra. Doskonałym na to przykładem może być napływ materiałów do magazynu spod skrzydeł PPA.
[#13] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier

@mailman, post #12

Jeśli dobrze pamiętam to całkiem niezła gierka o nazwie Zdzisław Bohater Galaktyki (nie mylić z grą o podobnym tytule z końcówką 3D;) powstała w jeden dzień (grę można pobrać z działu download z tej strony, więc da się i czasu może być aż nadto :) Świąteczna Awaria, która pewnie nadawałaby się do takiego konkursu, o którym mowa w newsie pewnie trochę dłużej powstawała, ale w tym przypadku tylko zgaduje ;)
[#14] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier

@mailman, post #12

Przyznam ze zaintrygowales mnie swoja wypowiedzia. Gry nie skoduje ale wysle kilka obrazkow z mojego konceptu pointnclicka "Mala wiedzma w poszukiwaniu swiatecznej gwiazdy" (Little witch searching for the christmas star).
[#15] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier

@Koyot1222, post #14

Trochę za krótki termin jak dla mnie, mam przecież też inne zajęcia, dobrze, że przynajmniej można właśnie przysłać projekty niedokończone.
[#16] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier

@BagoZonde, post #15

A jak zapisać się do konkursu na ankietera?
[#17] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier

@BagoZonde, post #16

Nie musisz się zapisywać. Wystarczy ściągnąć konkursowe gry z tej strony (jak już będą gotowe):

http://amigachristmastree.condor.serverpro3.com/
[#18] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier

@Minniat, post #17

No to się narobiło trochę tych świątecznych gier :)
[#19] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier
A komu i na jaki adres mozna podeslac prace konkursowe?
[#20] Re: Pierwszy Turniej Twórców Amigowych Gier

@Phibrizzo, post #19

Wrzucasz gdzie Ci wygodnie i informujesz o tym autora/autorów konkursu. Szczegóły tutaj.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem