Komentowana treść: Świąteczna loteria DiscreetFX
[#1] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX
A czy ubiegłoroczni szczęśliwcy dostali już swoje fanty? Bo coś mi się kojarzy, że były z tym problemy...
[#2] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@recedent, post #1

Tak
[#3] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@pekdar, post #2

Skoro tak to git. Ale na swojego IFX Kamul przynajmniej pół roku czekał. No dobra, wysłanie e-maila i tak nic nie kosztuje...
[#4] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@recedent, post #3

Ja też kilka miesięcy czekałem na Cloanto Amiga Forever. Nawet byłem już przekonany, że nic z tego, a upominać się o to było mi trochę wstyd. :) Ale jednak po kilku miesiącach ot tak sobie samo przyszło.
[#5] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX
Wysłałem. ;) Licencja MORPHOS-a lub Aladdin 4D się przyda. ;) A ten Aladdin działa na Morphos-ie? Kiedyś widziałem jakieś reklamy. Teraz to chyba Blender go wygryzł/wygryzie?
[#6] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@recedent, post #1

A ja się nigdy nie doczekałem wygranego w losowaniu świątecznym z 2007 roku Alladina 4D. :(
[#7] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@recedent, post #3

I do dzisiaj na niego czekam...
[#8] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@Kamul, post #7

No to pięknie. Tak rozdawać prezenty to i ja potrafię
[#9] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@recedent, post #8

Pewnie zamist Mikolaja, zatrudnili Dziadka Mroza, on to raczej ocet rozdaje, bimber i legitamacje partyjne. :P
[#10] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@Andrzej Drozd, post #9

albo poczta zgubiła
[#11] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@dolek, post #6

a ile razu im sie przypominales od tego czasu?


jak wygram mosa to kupie minimaka. jak wygram co inne to przekaze na zbozny cel :)

Ostatnia edycja: 14.12.09 12:48:05
[#12] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX
Hej Panowie! A jaki właściwie jest ten email do działu sprzedaży?? Przeglądam stronkę DiscreetFX i tylko kontakt telefoniczny widzę...
[#13] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX
Ja się zawsze zastanawiałem jak ta firma funkcjonuje. Naprawdę ktoś się z niej utrzymuje w USA? :) Patrzyłem na te ich rzeczy, które sprzedają i tak prawdę mówiąc to raczej "przeciętne" jest. Ktoś dzisiaj do czegokolwiek używa takich "efektów"? Zalatuje oklepanymi efektami z czasów VHS i amigowej Scali.
[#14] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@Valwit, post #11

Przypominałem im się 2 razy w ciągu pierwszego półrocza 2008, później dałem sobie spokój.
[#15] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX
Czy mógłby ktoś podać tego maila do działu sprzedaży?
[#16] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@Leon, post #15

hmm, ja zrozumialem to tak, że trzeba wysłać przez pole na tej stronie: http://www.discreetfx.com/contact.html
[#17] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@rzookol, post #16

Pamiętam, że 2 lata temu mieli kilka adresów i nie wiedziałem na jaki wysłać. No nic teraz wysłałem na ten co podałeś.
[#18] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@JaCoP, post #12

To zależy spod czego tam wchodzisz. Ta strona jest niekompatybilna z amiprzeglądarkami.
[#19] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX
No i ja wyslalem zgloszenie... tylko przypadkiem wpadlem na to ze oni maja siedzibe z 30min samochodem ode mnie.
Jakos PPA nie wspomnialo o tym :P
[#20] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@MDW, post #13

Oni chyba tez robia wstawki i oprawe graficzna do programow telewizyjnych jak PiateKolo, RandkaWCiemno i inne. Chwala sie, ze ich efekty pracy sa na HBO, ShowTime czy DiscoveryChanel.

Gdzies wpadlem na ich ankiete i pytali sie na jaki system chcieli by ludzie Alladyna4d. Do wyboru byl AOS4, Morph i chyba Mac. 14 osob zaglosowalo i wygralo AOS4..
[#21] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX
Zwycięzcy loterii zostaną ogłoszeni w Nowy Rok


Ktoś wie gdzie dostępna jest lista zwycięzców ?? DiscreetFX leci w kulki....
[#22] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@Logan, post #21

A bo to pierwszy raz?
[#23] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@Logan, post #21

Listy do dzisiaj jeszcze niema...
[#24] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@Leon, post #23

Nagrody mają zostać dosłane przed końcem stycznia 2010 roku. Panowie i panie nie traćcie nadzieji, jest jeszcze szansa że zdążą na czas. :D
[#25] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@Leon, post #24

Ani zwyciezcow, ani nagród :)
[#26] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@Norbert, post #25

Może im się niechce listy zwycięzców zrobić?
Chyba im pomogę i się sam na listę wpiszę. :P
[#27] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@Norbert, post #25

oj, bo zamiast biadolić trzeba zapytać o co chodzi (na początek grzecznie) na AW.net (DiscreetFX się tam udziela na forum - może rozwinie wątek?).
[#28] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@recedent, post #27

Poganiam nieco na EAB:

LINK
[#29] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@Logan, post #28

Na AW.net też już ktoś poruszył sprawę. Osaczymy DiscreetFX ze wszystkich stron! :)
[#30] Re: Świąteczna loteria DiscreetFX

@recedent, post #29

Ostatnio odezwali się do mnie, że wygrałem Aladdin4D (znowu). Wygrana wygląda tak, że udostępnili mi na e-maila login i hasło do ich serwera FTP i mogę sobie ściągnąć obraz płyty ISO z programem oraz instrukcję w formie PDF.
No i w tym samym e-mailu podali linki do kilku stron (forów) z prośbą żeby napisać, że nagrodę otrzymałem.

Jednym słowem: ŻENADA

Pozdrawiam
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem