Komentowana treść: Prace w toku: Blender
[#1] Re: Prace w toku: Blender
Czy ja dobrze widzę, wersja 2.48?
[#2] Re: Prace w toku: Blender

@Grzegorz Kraszewski, post #1

Tak
[#3] Re: Prace w toku: Blender

@Grzegorz Kraszewski, post #1

Lepszy rydz niż nic ;)
[#4] Re: Prace w toku: Blender

@pampers, post #3

W dodatku ma AREXXa :)
[#5] Re: Prace w toku: Blender

@GumBoy, post #4

W pełni legalnego, trzeba dodać :) A nie jakieś tam piracenie.
[#6] Re: Prace w toku: Blender

@pampers, post #5

A to już zależy. Torrentów z AmigaOS4.1 na Sam440 czy AmigaONE nie ściągają przecież użytkownicy pecetów, Pegasosów, czy klasyków...
[#7] Re: Prace w toku: Blender

@pampers, post #3

Lel na mosie jest 2.46, wiec kto ma rydza ten ma:)
[#8] Re: Prace w toku: Blender

@Count Grishnak, post #7

Na MorphOS-a jest dostępna
Blender 2.50 alpha
Z pythonem 3 ;)
[#9] Re: Prace w toku: Blender

@Drako^lM, post #8

Oooo, czad! Blender 2.50 miał być mocno rewolucyjny i jakiś czas temu chciałem zobaczyć wersję dla Windows żeby się zorientować jak bardzo poważne są zmiany (średnio mnie to cieszy). Ściągnąłem wersję alpha dla Windows i... wywalała się przy każdym uruchomieniu. Potem miałem jeszcze sprawdzić wersję dla MacOSX Leopard ale stwierdziłem, że poczekam aż trochę bardziej to skończą. No a tu 2.50 alpha dla MorphOS... nieźle.

Tak swoją drogą to skoro wersja 2.50 ma tak rewolucyjne zmiany to mogli ją nazwać 3.0. Inne firmy do dużo mniej ważnych zmian pozwalają sobie zwiększyć w wersji liczbę przed kropką.
[#10] Re: Prace w toku: Blender

@MDW, post #9

Stabilna finalna wersja ma mieć numer 2.60, ale - zgodnie z zapowiedziami - nie pojawi się wcześniej, niż w połowie przyszłego roku. Z tego co wyczytałem, od wersj 2.50 autorzy zaczynają proces przepisywania niektórych rzeczy zupełnie od nowa, tak więc zmian będzie dużo, ale minusem jest to,  że na razie pierwsza alpha 2.50 nie ma niektórych funkcji poprzedniej wersji 2.49.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem