Komentowana treść: OWB 1.6.1 dla MorphOS-a
[#1] Re: OWB 1.6.1 dla MorphOS-a
Obadałem WebInspectora pobieżnie. Bardzo mi się podoba to narzędzie. Co prawda nie jestem zawodowym webmasterem, więc moja opinia może być nieprofesjonalna, ale rzecz jest niewątpliwie przydatna. Na Pegasosie 2 działa bez zarzutu.
[#2] Re: OWB 1.6.1 dla MorphOS-a

@Grzegorz Kraszewski, post #1

jeżeli jest to standardowy webinscpector z webkit to brakuje mu tylko dodawania nowych parametrów do stylu css elementu. podobno w najnowszym webkicie jest to już dostępne.
moim zdaniem narzędzie to może spokojnie zastąpić doskonałego firebuga.

Ostatnia edycja: 18.12.09 11:48:21
[#3] Re: OWB 1.6.1 dla MorphOS-a

@quaint, post #2

Właśnie sprawdziłem z OWB 1.6.1, dodawanie nowych parametrów do stylów CSS elelementu działa . Dodaję w Inspectorze i od razu widzę efekt na stronie.
[#4] Re: OWB 1.6.1 dla MorphOS-a

@Grzegorz Kraszewski, post #3

rewelacja. czyli musi to być oparte na webkicie nowszym niż w safari i chrome w obecnie dostępnych wersjach.
[#5] Re: OWB 1.6.1 dla MorphOS-a
Chyba juz nie trzeba bawic sie w przelaczanie eksperymentalnych ciasteczek. umnie wszystko zaczelo dzialac... (poczta)
[#6] Re: OWB 1.6.1 dla MorphOS-a
Niechaj sie wypowie nasz spec od tego, grxmrx ;)
moze zostanie przy mosie dzieki temu
[#7] Re: OWB 1.6.1 dla MorphOS-a
Kiedyś byłem za tym, żeby dla MorphOSa wzorem AmigaOS stworzono port przeglądarki FireFox.

Teraz jak patrzę na OWB to się zastanawiam - a na cholere mi to badziewie skoto mamy OWB! WebInspector wymiata, sprawi że przesiąde się z cięciem stron na MorphOSa. Ciasteczka też już wydają się być w porządku. Aktualnie pracuję z experymentalnymi - działa poczta o2 i gmail a także na ppa już nie trzeba się za każdym razem logować.

Fab - dziękujemy!

Jeszcze tylko plugin flash do poprawki bo nie mogę w black jacka grać na bah ;)

Ostatnia edycja: 18.12.09 20:36:48
[#8] Re: OWB 1.6.1 dla MorphOS-a
Co się z tym światem dzieje... Aż trudno uwierzyć, że takie rzeczy wychodzą na amigowy system. Człowiek nie wyjdzie z jednego szoku a tu zaraz kolejny. :)
[#9] Re: OWB 1.6.1 dla MorphOS-a

@MDW, post #8

xD
[#10] Re: OWB 1.6.1 dla MorphOS-a

@pampers, post #7

No właśnie, tylko część gier flashowych działa. Ale na pewno pojawi się jakiś update i będzie lepiej. Zresztą nie wierzyłem, że na MOSa kiedykolwiek powstanie przeglądarka z flashem... a tu proszę - niespodzianka :)
[#11] Re: OWB 1.6.1 dla MorphOS-a

@wali7, post #10

Voyager przecież ma flasha ;).
[#12] Re: OWB 1.6.1 dla MorphOS-a

@Korni, post #11

No ma. Aż ciarki człowieka przechodzą na samo wspomnienie tego arcystabilnego programu ;)
[#13] Re: OWB 1.6.1 dla MorphOS-a

@Korni, post #11

IBrowse też...
[#14] Re: OWB 1.6.1 dla MorphOS-a

@Solo Kazuki, post #13

IBrowse jednak nie powstał dla MorphOSa, chociaż na nim działa. Plugin flasha do IBrowse jest również w wersji dla MorphOSa.


Ostatnia edycja: 20.12.09 23:07:14
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem