Komentowana treść: War in the Gulf - recenzja
[#1] Re: War in the Gulf - recenzja
nie wiem czym sie sugerujesz wybierajac tak "nieciekawe" gry..
[#2] Re: War in the Gulf - recenzja

@HOŁDYS, post #1

Bo we wszystko inne mailman już grał (i je zrecenzował). ;)
Mnie bardziej zastanawia, skąd mailman bierze czas na to, żeby wszystkie te gry przejść i opisać, robić moderację PPA, pisać newsy, współtworzyć gazetę itd. itp. etc. No skąd
[#3] Re: War in the Gulf - recenzja

@APC74, post #2

Ma pigułgki spowalniające czas. Łyka jedną wszystko chodzi 10 x wolniej a on normalnie się porusza.
[#4] Re: War in the Gulf - recenzja

@Adrian Horn, post #3

hmm nie sadze zeby wszsytkie gry przeszedl.
Trzeba przyznac ze robi dobra robote i ze mu sie chce.
[#5] Re: War in the Gulf - recenzja
nie wiem czym sie sugerujesz wybierajac tak "nieciekawe" gry..


Takie gry też trzeba recenzować. Jeżeli Ci się to nie poboba podeślij recenzję jakiegoś hiciorka :)

[#6] Re: War in the Gulf - recenzja

@HOŁDYS, post #1

wypada zaznaczyć, że to jak zawsze kwestia gustu. jedni lubią takie inni zupełnie inne gry. dla jednych ta trylogia to kult, dla innych nic nieznacząca produkcja. dobrze, że recenzuje się również gry mało znane i nie okrzyknięte jako megahity.
[#7] Re: War in the Gulf - recenzja

@Logan, post #5

he he he swietnie ze poruszasz ten watek... Mailman odpowiesz Loganowi ?
[#8] Re: War in the Gulf - recenzja

@HOŁDYS, post #7

Sam sobie odpowiem :D Pewnie masz już coś w planach lub czekasz na publikację :D Wątpię żebyś odpuścił po Moonstone i Primal Rage :)
[#9] Re: War in the Gulf - recenzja

@Logan, post #8

he he wyslalem recke cos pod koniec listopada.. mailman mial na pewno duzo pracy.musze dodac ze on tez swoj czas poswieca w redagowaniu i zmienianiu contextu zdan...wiec nalezy pamietac o tym ze dzis pisana recka jutro sie nie ukaze. Jest jeszcze bardzo duzo dobrych gier o ktorych internetowy podroznik powienien sie dowiedziec na lamach PPA.A jesli sie spodoba beda nastepne :)

jutro zdaje ostatni certyfikat bede mial cala sciezke MCITP ..i wiecej czasu na recenzje :P


Ostatnia edycja: 21.12.09 19:24:46
[#10] Re: War in the Gulf - recenzja

@HOŁDYS, post #4

Miło, gdy się czyta takie słowa, ale nie zapominajcie, że nas jest kilku. To, że moją pracę widać wyraźniej niż innych, nie oznacza, że reszcie nie należą się pochwały. Gdyby nie GRX, kod portalu by się pewnie sypał i nie wiadomo, kto by go łatał. Gdyby nie Krashan, ta gazetka, która do Was jest w drodze pewnie by nie istniała. To on, po mojej korekcie tekstów, ją składał, drukował, zszywał, co w moim odczuciu jest wymagającym sporo zaangażowania zajęciem. A mamy jeszcze grafika, która gazetę wsparł na szybko swoimi pracami oraz człowieka od serwera, który ostatnio ma sporo roboty. Tego wszystko pewnie nie widać, ale jest i ich też trzeba docenić. Zwłaszcza, że każdy z nas ma swoją pracę i poświęca każdą możliwą chwilę temu portalowi.

Nie zapominajmy też o APC74, który dzielnie wykonuje dodatkową korektę każdego tekstu, który trafia na portal, wspomagając mnie, robiącego pierwszy odsiew. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem