Komentowana treść: C&A Fan 5 już dostępny!
[#1] Re: C&A Fan 5 już dostępny!
Świetnie, będzie co czytać. OK
[#2] Re: C&A Fan 5 już dostępny!
Już się drukuje .... :)
[#3] Re: C&A Fan 5 już dostępny!
Chyba najlepszy numer do tej pory - świetna robota!
[#4] Re: C&A Fan 5 już dostępny!

@Czarek, post #3

Naprawdę jeden z najlepszych numerów :}
OK

Jest zwyżka formy!!
[#5] Re: C&A Fan 5 już dostępny!
PRT: WYDRUKOWANE ;)

Czytam i coraz bardziej wciska mnie w fotel!!! Kawał dobrej roboty !!!
[#6] Re: C&A Fan 5 już dostępny!
Dobra robota! OK
[#7] Re: C&A Fan 5 już dostępny!
Ściągnąłem, wydrukowałem. Nawet się na jednym zdjęciu po przejrzeniu przelotnym znalazłem :)
[#8] Re: C&A Fan 5 już dostępny!

@madman15, post #7

Kurdę, wywiad z Silver Dreamem jako pierwszy zaliczony (bo to legenda). Korzystało się z jego i Polonusa softu na C64. Świetnie się czytało. Lecimy dalej... :)
[#9] Re: C&A Fan 5 już dostępny!
W jednym artykule pada nawet nazwa "MorphOS"
[#10] Re: C&A Fan 5 już dostępny!
Pismo robi NIESAMOWITE wrażenie. Wypas.
[#11] Re: C&A Fan 5 już dostępny!
No rewelacja.Będzie co czytać.
[#12] Re: C&A Fan 5 już dostępny!
ojaja, jakość sie podniosła o pare poprzeczek w porównaniu do początków :), cud miód
[#13] Re: C&A Fan 5 już dostępny!
Poczytałem ... Dobra robota. Tylko screen Cytadali przy opisie Breathlesa daje po oczach. No i nie mogę się dopatrzeć końcówki jednego zdania w opisie kontrolera SCSI do A500.
Ale w porównaniu do poprzednich - ten numer jest super.
[#14] Re: C&A Fan 5 już dostępny!
Darmówka - to co lubię! :D
[#15] Re: C&A Fan 5 już dostępny!

@C2H5OH, post #14

e tam, z pdfem nie popelzne do kibla na poranny relaks. PPA rulez:)
[#16] Re: C&A Fan 5 już dostępny!

@Count Grishnak, post #15

e tam, z pdfem nie popelzne do kibla na poranny relaks.

Nio chyba że:
1.Wydrukujesz sobie tego pdf-a
2.Wrzucisz tego pdf-a na jakiego "laptoka".Wtedy kibel Twój :D

Ostatnia edycja: 23.12.09 20:24:02
[#17] Re: C&A Fan 5 już dostępny!

@waldiamiga, post #16

...tylko niech wezmie jeszcze maske przeciwgazowa. Wtedy pelen relaks gwarantowany
[#18] Re: C&A Fan 5 już dostępny!

@waldiamiga, post #16

waldi: wydanie pierwszego papierowego numeru PPA pokazuje chyba że warto wychodzić z inicjatywami papierowych czasopism. Ja chętnie kupię takie pismo.

Nie cierpię czytać na komputerze czasopism, zabija to dla mnie ich klimat :). Dlatego klapnę się do wyra z nowym numerem PPA :) Ale potem i tak przeczytam C&A na kompie, ale papier ma pierwszeństwo :D
[#19] Re: C&A Fan 5 już dostępny!

@BagoZonde, post #4

Kurczę, wiedziałem, Bartek, że znajdę cię gdzieś blisko redakcji C&A Fun! :)
To klimaty w końcu najbliższe korzeniom userów Amigi i C64 :)
[#20] Re: C&A Fan 5 już dostępny!

@R-Tea, post #19

Heh, R-Tea, w magazynie PPA także pozwolili mi zająć stronę ;} i to tylnią okładkę choć temat o Amidze nazwałbym pośrednim :}.
[#21] Re: C&A Fan 5 już dostępny!

@BagoZonde, post #20

Jeśli ktoś ma ochotę napisać coś o Amidze do C&A Fan to zapraszam, chce bardziej więcej poruszać tematów związanych z tym komputerem. Jednak sam nie wiele zdziałam. Opisy gier nas już nie interesują, bo mamy ludzi od tego. Fajnie by było jakby ktoś zgłosił się od opisu programów, systemów itp. Może być też osoba, która przeprowadzi z kimś ciekawy wywiad ze świata Amigi. Z waszą pomocą magazyn szybciej się ukaże i będzie bardziej ciekawszy.
[#22] Re: C&A Fan 5 już dostępny!

@Ramos, post #21

Ramos: a jest w planach papierowa wersja?
[#23] Re: C&A Fan 5 już dostępny!

@pampers, post #22

Obecnie nie ma na to szans.
[#24] Re: C&A Fan 5 już dostępny!

@Ramos, post #23

Możliwości techniczne są (hi Krashan). Pytanie kto jest chętny na zakup tego magazynu w wersji papierowej...
[#25] Re: C&A Fan 5 już dostępny!
I tak powinno być dystrybuowane Polskie Pismo Amigowe - bo przecież niby ma nie służyć do zarabiania pieniędzy.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem