Komentowana treść: AmiTwitter 0.23
[#1] Re: AmiTwitter 0.23
1. «dobrze spełniający swoją funkcję»
2. «dotyczący funkcjonowania lub funkcji czegoś w jakimś systemie»
sjp.pwn.pl

Może mieć większość funkcji a nie funkcjonalności.
Funkcjonalność ~ Użyteczność

Ostatnia edycja: 24.12.09 07:20:14
[#2] Re: AmiTwitter 0.23

@Santon, post #1

Jak ja kocham te komentarze dotyczące języka polskiego. CUDOWNE!!!
Bo nie można napisać do autora nowinki z uwagami. Trzeba sić pokazać na forum, że wie się lepiej.
A czy to nie jest komentarz nie na temat? Jest tu moderator?
Jakie to... internetowe.

ps. Ten komentarz też jest nie na temat. A co.

Ostatnia edycja: 24.12.09 08:33:20
[#3] Re: AmiTwitter 0.23

@XaVeR, post #2

Odpowiedź jest dwojaka. Z jednej strony to dobrze, że czytelnicy wyłapują błędy w portalu, bo redaktor ten czy ów nie musi być zaraz profesorem Miodkiem, a czasem w zalewie pseudopolszczyzny można samemu zatonąć. Z drugiej strony są lepsze metody, ja mam np. niemal etatowego korektora moich newsów, który zauważa nawet brakujące przecinki, ale... wysyła te uwagi mailem bezpośrednio do mnie. Takie postępowanie zalecałbym każdemu, kto zauważy błędy na stronie, można też poinformować poprzez formularz pytania.
[#4] Re: AmiTwitter 0.23

@Grzegorz Kraszewski, post #3

Jak zwykle forma a nie treść.. :) Chłopaki, Santon zrobił to kulturalnie i w najwygodniejszy dla niego sposób. Nie widzę w tym nic złego.
[#5] Re: AmiTwitter 0.23

@XaVeR, post #2

Nie taka była moja intencja żeby się lansować ;)
Wydaje mi się, mailman pisze ponad 50% newsów na tym portalu i szacun dla niego. Jak napisał Kokos, dla mnie najwygodniejsza forma.

Pod każdym newsem jak by był link do formularza w stylu: "Znalazłeś błąd w newsie? Zgłoś go tutaj" to bym zgłosił przez formularz.

EOT

Ostatnia edycja: 24.12.09 09:27:53
[#6] Re: AmiTwitter 0.23
Wzrośnie ilość ami-użytkowników serwisu Twitter?
[#7] Re: AmiTwitter 0.23

@Kokos, post #6

cos do blipa by sie przydalo, w sensie poza amigg

Ostatnia edycja: 24.12.09 10:58:37
[#8] Re: AmiTwitter 0.23

@Bill Gates, post #7

Blipa możesz połączyć z Twitterem i korzystać z klienta Twittera na ami.
[#9] Re: AmiTwitter 0.23

@Santon, post #5

Pod każdym newsem jak by był link do formularza w stylu: "Znalazłeś błąd w newsie? Zgłoś go tutaj" to bym zgłosił przez formularz.

Dobra uwaga, powinno się to pojawić za jakiś czas.
[#10] Re: AmiTwitter 0.23

@Kokos, post #6

Nie wzrośnie. Przynajmniej ja nie zwiększe tego grona, bo Twitter jest dla mnie pomyłką koncepcyjną. Moje zdanie, mogę być w nim odosobniony :).
[#11] Re: AmiTwitter 0.23

@Leander, post #10

Mimo wszystko między "ilość użytkowników nie wzrośnie" a "ja nie zwiększę tego grona" jest pewna niewielka różnica .
[#12] Re: AmiTwitter 0.23

@Leander, post #10

Nie jesteś :) Mam takie samo zdanie na ten temat.
[#13] Re: AmiTwitter 0.23

@Leander, post #10

Wiesz, dla mnie też była. Bo większość ludzi pojmuje to jako narzędzie do opowiadania co się zjadło na obiad. Co niekoniecznie mija się z prawdą, ale ja np śledzę sobie poczynania paru bloggerów czy developerów i jest to naprawdę ciekawe. Dodatkowo ostatnio miałem problem ze znalezieniem miejsca na sylwestra. Wystarczył wpis wysłany do Twittera, który był połączony w Facebookiem i blipem i już miałem parę propozycji od znajomych. Dla mnie jak widać przydatna sprawa. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem