Komentowana treść: Virtual Grand Prix 2 do pobrania z Aminetu
[#1] Re: Virtual Grand Prix 2 do pobrania z Aminetu
Gra nawet dość płynnie działa na Efice.Testowałem w 1024x768 (natywna rozdziałka mojego LCD) z detalami na LOW.
[#2] Re: Virtual Grand Prix 2 do pobrania z Aminetu
Dodam, że niestety unzip morphosowy nie bardzo radzi sobie z prawami plików i trzeba będzie potraktować rozpakowane pliki komendą: protect #? rwed all

Dostępne są też nowe tekstury lepszej jakości, ale u mnie na Mini z 64MB Vramu strasznie się kaszanią, nie wiem czy to wina braku pamięci graficznej czy samego portu gry.
[#3] Re: Virtual Grand Prix 2 do pobrania z Aminetu

@pampers, post #2

Na szczęście w MorphOSie 2.x jest XAD, rozpakować można Ambientem lub komendą XADUnFile. Tekstury polecam te w jakości medium (albo nawet low, które o ile pamiętam i tak są większe od tych domyślnych w VGP2), przy 1024x768 i 64MB VRAM działają ok na Pegasosie2 G3. Polecam też wyłączenie lusterek, gra działa szybciej bez nich. Ogólnie do tej gry nie warto podchodzić bez kierownicy :).

Ostatnia edycja: 27.12.09 15:54:49
[#4] Re: Virtual Grand Prix 2 do pobrania z Aminetu

@pampers, post #2

to raczej wina malej ilosci vramu
[#5] Re: Virtual Grand Prix 2 do pobrania z Aminetu

@pampers, post #2

Do rozpakowywania nie potrzeba żadnych dodatkowych programów - dwuklikasz na archiwum pod Ambientem i przenosisz pliki wprost do wybranej lokacji.
[#6] Re: Virtual Grand Prix 2 do pobrania z Aminetu

@wali7, post #5

Wali: tak, wiem ale przy takim sposobie rozpakowywania też pojawiały się błędy z prawami plików..
[#7] Re: Virtual Grand Prix 2 do pobrania z Aminetu
Tak się zastanawiam... na stronie jest informacja o wersji dla Windows. Czy ktoś może wie gdzie i czy można pobrać?
Na A1200/030 to raczej nie zadziała :)
[#8] Re: Virtual Grand Prix 2 do pobrania z Aminetu

@Drako^lM, post #4

Pocieszyłeś mnie tą informacją... ;)
[#9] Re: Virtual Grand Prix 2 do pobrania z Aminetu
A pełna wersja na Classica ??
[#10] Re: Virtual Grand Prix 2 do pobrania z Aminetu

@Mleko, post #9

Ta gra nigdy nie była na klasyka. To gra morphosowa.
[#11] Re: Virtual Grand Prix 2 do pobrania z Aminetu

@wali7, post #10

jedynka byla dla klasyka
[#12] Re: Virtual Grand Prix 2 do pobrania z Aminetu

@rzookol, post #11

...A demo wersja jest TUTAJ
[#13] Re: Virtual Grand Prix 2 do pobrania z Aminetu

@rzookol, post #11

ale tu mówimy o dwójce

ciekawe czy trójka pojawi się dla mosa?
[#14] Re: Virtual Grand Prix 2 do pobrania z Aminetu

@wali7, post #13

Wiem że mówicie o dwójce,odpisywałem na post Mleko który pytał o wersję dla klasyka.VGP2 na OS3x brak więc rzookol zaproponował jedynkę,a ja podałem sznurek do demka :)

Ostatnia edycja: 29.12.09 23:02:56
[#15] Re: Virtual Grand Prix 2 do pobrania z Aminetu

@waldiamiga, post #14

OK, ja dla odmiany nie wiedziałem, że jedynka istnieje dla klasyka :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem