Komentowana treść: Każdy rok powinien kończyć się SCANdalem
[#1] Re: Każdy rok powinien kończyć się SCANdalem
próbka działania pluginów:
http://brain.umcs.lublin.pl/~rzookol/pics/scandal13.png

OCR bedzie robione też przez pluginy
[#2] Re: Każdy rok powinien kończyć się SCANdalem
:D Tytuł miesiąca, a może i roku. :D
@rzookol
Z tymi wtyczkami, to świetny pomysł, szczególnie jeżeli będzie można ustawić sobie jeden filtr i lecieć nim od razu po wielu skanowanych stronach/fotkach. A wygląda na to, że będzie można (skoro tą metodą ma być robione OCR)?

DODANE: Trochę oftopicowo - ale tak się zastanawiam, czy trudno byłoby zrobić/dorobić funkcję tworzenia własnych filtrów, taką jaka jest np. w PersonalPaincie (po kliknięciu prawym przyciskiem myszki na gadżecie włączającym filtry)?

Ostatnia edycja: 30.12.09 23:54:17
[#3] Re: Każdy rok powinien kończyć się SCANdalem

@rzookol, post #1

OK
[#4] Re: Każdy rok powinien kończyć się SCANdalem

@rzookol, post #1

Rewelacja! Super OK Kawał naprawdę dobrej roboty :P
[#5] Re: Każdy rok powinien kończyć się SCANdalem
Co tu dużo gadać, po prostu rzookol-wymiatacz. Żałuję, że nie używam skanerów. :)
[#6] Re: Każdy rok powinien kończyć się SCANdalem
Skandal :D
[#7] Re: Każdy rok powinien kończyć się SCANdalem

@MDW, post #5

Ja aż zacząłem używać - bo skoro rozwija się taki program, to chciałem z niego pokorzystać ;)

Ale bardzo praktycznie przyda się mojej narzeczonej :)
[#8] Re: Każdy rok powinien kończyć się SCANdalem

@MDW, post #5

@ MDW
Żałuję, że nie używam skanerów.

To skandal nie używać SCANdala ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem