Komentowana treść: NewFilemaster 3.1 beta 12
[#1] Re: NewFilemaster 3.1 beta 12
wspaniala wiadomosc :))) od zawsze uzywam FM ..i nie wyobrazam sobie exploracji dysku bez FM czy Total Commandera na kompie
[#2] Re: NewFilemaster 3.1 beta 12

@HOŁDYS, post #1

Zgadzam się z Tobą w 100% na Amidze FM rządzi!!!
Szkoda tylko, że niema TC na Amigę byłbym w 7 niebie.
[#3] Re: NewFilemaster 3.1 beta 12

@Leon, post #2

Świetnie :) Ja również używam FM na swojej Ami :)

Ostatnia edycja: 02.01.10 12:28:57
[#4] Re: NewFilemaster 3.1 beta 12
Na Morphosie działa. Wersja dla 020+ powiesiła mi się na starcie (wyskoczyło okienko logtoola z informacją o jakiejś niedozwolonej operacji FM), ale wersja dla 000 (i na wszelki wypadek wykasowałem domyslne prefsy) działa. Tak jak się spodziewałem - brzydkie przyciski, tylko dwa panele, baaaardzo proste. Jak ktoś lubi, to i na MOSie może.
[#5] Re: NewFilemaster 3.1 beta 12
Nie wyobrażam sobie użycia filemastera skoro mam Ambienta :)
[#6] Re: NewFilemaster 3.1 beta 12
Jak już Wali7 zauważył wersja 000 działa pod MorphOS-em.Tylko przy konfigurowaniu przycisków potrafi złapać zwisa.
[#7] Re: NewFilemaster 3.1 beta 12
Ktos tego uzywa jeszcze na wypasionym sprzecie?
Dopus lepszy, bez porownania.
[#8] Re: NewFilemaster 3.1 beta 12

@AmiChris, post #7

Ja czasami używam. Fakt, jestem zwolennikiem Opusa, który pięknie się sprawdza jako nakładka na system tak skonfigurowany (czyli możliwie najprościej) jak mój.
Ale jak mam coś drobnego do zrobienia, proste przerzucenie kilku plików, to odpalam poczciwego, stareńkiego File Mastera. Mam doń wielki sentyment, kiedyś wszak był podstawowym menadżerem plików. No i nigdy mnie nie zawiódł; stary a dobry, poczciwy a uczciwy. Razem z Cygnusem stoi u mnie wysoko w rankingu doskonałych programów dla Amigi Klasycznej.

Z szacunkiem
Des


[#9] Re: NewFilemaster 3.1 beta 12
Na AOS4 PUP dziala oczywiscie wersja 020. Jak dla mnie, to wciaz brakuje paska postepu kopiowania. Przeciez ten program sluzy do kopiowania, tak? To dlaczego nie ma tej najwazniejszej rzeczy? To juz nie te czasy, kiedy kopiowalo sie kilka mega bajtow...
DOpus oczywiscie pasek posiada. Nie do konca "procentowy", ale jednak.
[#10] Re: NewFilemaster 3.1 beta 12

@Andrzej Drozd, post #9

dla uzytkownikow z fastata prosze zmienic bufor kopiowania z 65 kb na 2500 kb - znaczacy przyrost predkosci postep widoczny na dole.
[#11] Re: NewFilemaster 3.1 beta 12

@HOŁDYS, post #10

Ale ja nie narzekam na predkosc. Postepu dalej nie widze. Kopiujac jeden plik np. 600 MB widze na dole tylko "0 files, 0 dir...". Nie wiadomo procentowo o postepie skopiowania pliku. DOpus ma dwa ladne paski, pierwszy o postepie kopiowania jedego pliku i drugi o postepie skopiowania wszystkich plikow.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem