Komentowana treść: Hans-Jörg Frieden - wywiad
[#1] Re: Hans-Jörg Frieden - wywiad
probowalem tego sluchac. niestety poleglem :(
[#2] Re: Hans-Jörg Frieden - wywiad
Tego, a kto to w ogóle jest Hans-Jörg Frieden?
[#3] Re: Hans-Jörg Frieden - wywiad

@APC74, post #2

kiedys sportował abuse, potem strasznie wieszalna serię gier 3d (nie liczac heretica2). potem juz nic dla klasykow nie zrobil wiec przestal mnie interesowac
[#4] Re: Hans-Jörg Frieden - wywiad

@rzookol, post #3

Nazwisko obiło mi się o oczy parę razy na PPA, ale jakoś nie mogłem skojarzyć. Chyba odpuszczę sobie ten wywiad. Aż tak bardzo znudzony nie jestem. :)

Ostatnia edycja: 08.01.10 23:31:17
[#5] Re: Hans-Jörg Frieden - wywiad

@APC74, post #4

ja bym poczytał jakby było w postaci tekstowej
[#6] Re: Hans-Jörg Frieden - wywiad

@rzookol, post #5

Jeśli ładnie poprosisz, to przygotuję Ci transkrypcję (chyba, że Seba już to robi, przy okazji tłumacząc na ludzki). Co prawda Rich gada z paskudnie amerykańskim akcentem, a Hans-Joerg momentami jest trudny do zrozumienia, ale dałoby się zrobić.
[#7] Re: Hans-Jörg Frieden - wywiad

@recedent, post #6

Nie pracuję nad transkrypcją, więc jeżeli ktoś ma ochotę, to zapraszam.
[#8] Re: Hans-Jörg Frieden - wywiad
Oprócz bezcelowego gaworzenia o wszystkim i niczym, najciekawsze imho poruszone tematy to:

1. Super-Tajny Ambitny Projekt nazywany jest w gronie zainteresowanych MAP.
Co w skrócie oznacza "Most Ambitious Project". ;)

2. Java - będzie. Kiedyś.

Poza tym, to: nie wiem jakie są plany z tym związane / planujemy coś na ten temat, ale nie mogę powiedzieć bo musiałbym cię zastrzelić. ;)
[#9] Re: Hans-Jörg Frieden - wywiad

@Shoonay, post #8

Co do tej Javy to nie tak - H-J.F mówi, że na pewno "zajmie się" tym (a konkretnie: zerknie), ale podkreśla, że:

1. taki projekt wymaga wiele pracy
2. zerknięcie nie znaczy, że się za to weźmie

Poza tym - ciekawy jest kawałek o SMP. Frieden potwierdza, że Hyperion bardzo poważnie o tym myśli, ale sugeruje, że za wsparcie dla SMP zabiorą się po zakończeniu prac nad MAP. Czyli wychodziłoby, że albo początkowo X1000 będzie banglał na jednym rdzeniu, albo wstępnie zrobią AMP może?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem