Komentowana treść: ImageFX 4.5 Studio - książka
[#1] Re: ImageFX 4.5 Studio - książka
No tak... Hmm... Fajnie. Rozumiem, że jak się człowiekowi przestaje chcieć klepać kod, to zostaje jeszcze klepanie dokumentacji. Poza tym - więcej kopii IFX 4.5 studio trudno będzie ludziom sprzedać, a docsy kupi przynajmniej część z tych, którzy program nabyli.

Mimo wszystko jednak wolałbym nową wersję IFX i przy okazji obniżkę ceny.
[#2] Re: ImageFX 4.5 Studio - książka
Jestem dyslektykiem, ale udalo mi sie cos wypatrzec do poprawki:
zabraklo "j" "dla mnie zaznajomionych"
[#3] Re: ImageFX 4.5 Studio - książka
Kermit Woodal to jeden z tych amigowych programistow, ktorzy do u*ranej smierci beda wciskac wszystkim swoje "dzielo" za kosmiczna kase, choc swiat juz poszedl do przodu, czasy sie zmienily i taki ImageFx nie dorasta do piet dowolnej open-sourcej pchelce do obrobki grafiki. Zupelnie podobnie, jak gosc od IBrowse'a.

[#4] Re: ImageFX 4.5 Studio - książka

@_arti, post #3

Faktycznie sytuacja ImageFX jest trochę bez sensu. Ten program od wielu lat ma przynajmniej kilka strasznych błędów i niedoróbek. Odkąd stał się bardziej "systemowy" to stabilnością też nie grzeszy. Tak naprawdę to należałoby go napisać od początku i trochę pomyśleć nad GUI. No a przynajmniej trochę go popoprawiać tu i tam. A wydawanie nowej książki? Po co? Ktoś to jeszcze kupi?
[#5] Re: ImageFX 4.5 Studio - książka
Runs on any Amiga, or Amiga compatible system, including all models of Commodore Amiga,

Czyli na Amidze 500 z 8 MB FAST odpale ?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem