Komentowana treść: MCP 1.48
[#1] Re: MCP 1.48
No ja pierniczę, kto ma szufle na zęby??
[#2] Re: MCP 1.48

@11MASTEr, post #1

mogą być taczki ? :D
[#3] Re: MCP 1.48

@11MASTEr, post #1

No ja tak nie śmiało mogę poświęcić dla ciebie szufle od śniegu.
A tak na serio coś ciekawie się ten rok zaczyna dla nas.
[#4] Re: MCP 1.48

@Dziadziomiecio, post #3

To jescze jest rozwijane??
[#5] Re: MCP 1.48

@OSH, post #4

A co ,to zle ? :)
[#6] Re: MCP 1.48

@Hellena, post #5

W pewnym sensie źle. Dla niektórych smutny będzie fakt, że jakiś (być może zdolny) programista zajmuje się rozwojem starego programiszcza, zamiast wspierać rozwój bardziej współczesnego systemu.
[#7] Re: MCP 1.48

@recedent, post #6

a moze ten zdolny programista lubi swojego klassika i szczy na MOSka :) Dla niego wspolczesny system to AmigaOS3.9 .. ;-] i jego supportuje.


Ostatnia edycja: 14.01.10 10:54:54
[#8] Re: MCP 1.48
Chyba sobie zainstaluje :)
[#9] Re: MCP 1.48
Uwaga: SĄ PROBLEMY! Z jakiegoś powodu miałem zwiechy systemu. Wróciłem do wersji 1.46 i ustały.
[#10] Re: MCP 1.48

@Kitech, post #9

Aktualizacja przebiega jakoś dziwnie i nie do końca, instalacja całego programu kwasi poprzedni konfig.
[#11] Re: MCP 1.48

@HOŁDYS, post #7

Może i lubi, może i szczy. Ale czemu przywołujesz do tablicy MorphOSa? Mógłbym napisać "znowu wtrącają się z MorphOSem w wątki jego nie dotyczące", jak co poniektórzy. Mi osobiście smutno nie jest z powodu autora nowego MCP, ale niewykluczone, że komuś być może. A ty od razu ze szczaniem... Ech...

A, a propos olewania: Czy mógłbyś wykonać parę prostych benchmarków pod 68k/PPC na swoim najbardziej rozbudowanym klasyku, żebym mógł później umieścić na stronie "Efika vs reszta świata"? Pamiętasz? Prosiłem cię o pomoc kilka miesięcy temu...

P.S. Czy czasem współczesny 3.9 nie powstał po to, żeby łatki w stylu MCP nie były potrzebne?
[#12] Re: MCP 1.48

@recedent, post #6

Hej, wszyscy prgramiści, zaprzestańcie swojej działalności dla klasyka, przerzućcie się na nowe, amiwogopochodne platformy. Przyszłością Amigi, nie jest Amiga.
[#13] Re: MCP 1.48

@recedent, post #11

Hmm, nowe MCP, fajnie. Cieszę się, że jeszcze powstaje soft na 68k. Z tego co jest napisane na stronie autora padła mu AmigaONE, więc pewnie w ramach nie wyjścia z wprawy pisze sobie taki sofcik jak MCP.

Chętnie pomogę w sprawie benchmarków, wczoraj doszedłem wreszcie do porządku z moimi Amigami PPC. Wysłałem do Ciebie maila w tej sprawie ok, racja
[#14] Re: MCP 1.48

@don_rafito, post #12

Ke? Że niby do tego nawoływałem? A może by tak jeszcze raz przeczytać mojego posta, tym razem ze zrozumieniem?

Druga sprawa: nie możesz odmówić komputerowi marki Amiga prawa do nazywania się Amigą. Nawet jeśli jest to (szok & horror) Amiga One. Proponowałbym więc zmienić głoszone hasło na "Przyszłością Amigi nie są nowe Amigi, tylko 68k i rynek retro gierek".

@Sir Lucas: dzięki, na pewno skorzystam.
[#15] Re: MCP 1.48

@recedent, post #11

recedent: niestety juz nie moge ...pozbylem sie PPC i nie zaluje ;-]
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem