Komentowana treść: Soccer Kid - recenzja
[#1] Re: Soccer Kid - recenzja
konkurenta nieśmiertelnej gry "Superfrog"

Pozwólmy w końcu żabie umrzeć!
[#2] Re: Soccer Kid - recenzja
Recenzja ok., ale mogłeś zacząć tak romantycznie za siedmioma górami za siedmioma lasami : )
Superfrog jest łatwiejszy od Soccer Kid.
Superfroga przeszedłem na 1-m życiu, Soccer Kida mi się nie udało na 1-m życiu
[#3] Re: Soccer Kid - recenzja

@Dorian3d, post #2

Co tylko świadczy o wyższości Soccer Kida, bo co za przyjemność grać w łatwe gry. ;)
Soccer Kid bardziej mi się podobał, ładna grafika, może z powodu dużej postaci też.
[#4] Re: Soccer Kid - recenzja
Moim osobistym zdaniem, bezpośrednim konkurentem Superfroga była seria James Pond / Robocod...
[#5] Re: Soccer Kid - recenzja

@skipp, post #4

Konkurentem Superfroga jest Forest Dumb :)

http://hol.abime.net/4553
[#6] Re: Soccer Kid - recenzja
Cóż, technicznie rzecz biorąc to każda platformówka jest konkurentem Super Żabola, nawet taki Smuś czy inny Łowca Głów.

Ale czy go przebija?
Jak dla mnie nie.

Zabawa piłką jest niesamowita, to chyba jedyna taka platformówka na jakąkolwiek...erm, platformę, gdzie wykonując sztuczki piłką możemy zbijać wrogów czy skakać wyżej.
Problem jak dla mnie jest w designie poziomów (zbyt liniowe i ciągle w prawo, o wiele mniej odnóg) oraz maniakalnym zbieractwie którego w SK zdecydowanie mniej uświadczyłem niźli w SF.
Nie lubię też platformerów gdzie idziesz parę kroków, na tym terenie grasuje/stoi przeciwnik którego trzeba (nie zawsze, wiem) zabić żeby iść dalej, idziesz dalej i to samo.
W SF można przeciwników było jakoś tak łatwiej ominąć...
Co innego w Turricanie, to już bardziej strzelanina więc takie terenowe oczyszczanie jest na miejscu.
[#7] Re: Soccer Kid - recenzja

@Shoonay, post #6

Na GBA jest bardzo przyjemna "Go! Go! Beckham! Adventure of Soccer Island" bardzo podobna gra do "Soccer kid", grafika tylko bardziej cukierkowa :)

Ostatnia edycja: 16.01.10 14:35:54
[#8] Re: Soccer Kid - recenzja

@Koyot1222, post #7

He, rzeczywiście, nie znałem tego. :D

Graficzka cukierkowa, mocno zalatuje Yoshi's Island.
Szkoda tylko że postać głównego dzieciaka wielkości pchły, a większość obiektów z taką ochydną czarną obwódką. :(

http://img508.imageshack.us/img508/2999/gogobeckham.png
[#9] Re: Soccer Kid - recenzja
Wykradli piękną statuetkę, zniszczyli ją, a części rozrzucili po czterech kontynentach planety.

A to nie było tak, że po kradzieży podczas ucieczki w kosmosie rozbili statek, w wyniku czego puchar spadł na ziemię w kawałkach ??

Soccer Kid to jedna z moich ulubionych platformówek :) Również dostępna na PSX czy wspomniane GBA :) Niestety nigdy nie miałem okazji oglądać animowanego intro. Zabawa z piłką RULEZ !
[#10] Re: Soccer Kid - recenzja

@Logan, post #9

[#11] Re: Soccer Kid - recenzja

@Shoonay, post #10

macie racje spartolilem

http://www.youtube.com/watch?v=-b7BU4O-O5w

[#12] Re: Soccer Kid - recenzja

@HOŁDYS, post #11

No teraz będziesz nosił do końca życia te brzemię :)
[#13] Re: Soccer Kid - recenzja

@HOŁDYS, post #11

macie racje spartolilem


Wypijmy za błędy piwo OK
[#14] Re: Soccer Kid - recenzja

@Shoonay, post #8

Kupilem kiedys te gre (go go...) za jakies smieszne pieniadze na moja konsolke. Okazalo sie ze tytul jest calkiem grywalny i w stosunku jakosci do ceny przekladal sie znakomicie :) Obwodki sa dosyc mocne ale na 2 calowym ekraniku nie rzucaja sie tak w oczy :) Gierka ma fajny kolorowy paralaks. Poza tym czytalem ze jest to tez klon jakiejs innej jeszcze gry wydanej wczesniej. Wiec wnioskuje ze klonow "soccer kid" bylo troche wiecej niz jeden :D
[#15] Re: Soccer Kid - recenzja

@skipp, post #4

z superfrogiem może się mierzyć jedynie ruff & tumble
[#16] Re: Soccer Kid - recenzja

@rzookol, post #15

z superfrogiem może się mierzyć jedynie ruff & tumble


Mierzyć? On go bije na głowę :) Ruff N Tumble to najlepsza platformówka na Amigę (ex aeqo z Zool (2) :)) Superfrog ma parę fajnie wykonanych rzeczy (np. świetna muzyka Allistera Brimble), ale jako całość nie daje rady...

IMHO ;)

Ostatnia edycja: 16.01.10 23:52:18
[#17] Re: Soccer Kid - recenzja

@skipp, post #16

Super Frog rządzi!
[#18] Re: Soccer Kid - recenzja

@parallax, post #17

Tylko Turrican !
[#19] Re: Soccer Kid - recenzja

@Dorian3d, post #18

Turrican też, ale 2 :)
[#20] Re: Soccer Kid - recenzja

@parallax, post #19

Dobra więc WOJNA ! :)
[#21] Re: Soccer Kid - recenzja
A ja sie pochwale, ze mam Soccer Kida w wersji pudelkowej dla A1200 i... jeszcze nie gralem ani razu
[#22] Re: Soccer Kid - recenzja

@reactor, post #21

To po co Ci? Lepiej mi daj.
[#23] Re: Soccer Kid - recenzja

@parallax, post #22

Hehe, planuje kiedys pograc
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem