Komentowana treść: Titler 2.0
[#1] Re: Titler 2.0
Wow! Program świetny i dający ogromne możliwości. Wielkie brawa dla autora. brawo!

Ostatnia edycja: 22.01.10 08:00:35
[#2] Re: Titler 2.0

@Sir_Lucas, post #1

I ma porządne GUI :)
[#3] Re: Titler 2.0

@GumBoy, post #2

Porządny program.. GUI by Stefkos... :D
Tak czy siak - kawał dobrej roboty
[#4] Re: Titler 2.0

@MaaG^dA, post #3

Ale ja naprawdę nie zauważyłem legendarnej nieintuicyjności o której się nasłuchałem wiele, a widziałem już dwie prezentacje.
[#5] Re: Titler 2.0
demo wygląda zachęcająco...
będzie co robić na AmiParty :)
mam nadzieję,że wszystko jest jak zwykle intuicyjne

Miałam okazję bawić się Titlerem na ostatnim Amispotkaniu. Bardzo sympatyczne w obsłudze,fajnie że jest dokumentacja (ogromna pomoc dla początkujących), rozbudowane możliwości dodatkowo sprawiają, że ogranicza nas tylko wyobraźnia a resztę zrobi Titler.
Brawo dla chłopaków za ciężką pracę
[#6] Re: Titler 2.0
wielki plus za nazwe :D
[#7] Re: Titler 2.0
To tylko na MOSA tak ?
[#8] Re: Titler 2.0

@Mleko, post #7

1. "MorphOS-a" a nie "MOSA".
2. Tak, tylko.
[#9] Re: Titler 2.0
Czekam na pierwsze produkcje scenowe spod Titlera OK
[#10] Re: Titler 2.0

@eastone, post #9

Titler compo? :)
[#11] Re: Titler 2.0

@pampers, post #10

Oooooo na przykład OK
[#12] Re: Titler 2.0
O to moje dwie przykładowe animki wykonane w titlerze . Miały być z newsem ale Zakopane bardziej power :)

http://teleinfo.pb.edu.pl/~drako/titler/




Ostatnia edycja: 23.01.10 18:33:01
[#13] Re: Titler 2.0
Pierwsze koty za płoty. Wczoraj był test Titlera.
Manual jest chyba do starszej wersji.
Drako chyba będziesz musiał jednak przygotować prezentację jak to ustrojstwo używać tak, żeby nie zepsuć (zawiesiłam Mosa :D )- może na kolejnym AmiParty albo jakieś VideoManual?
Mam za mało doświadczenia żeby sprawnie tworzyć w Titlerze.


[#14] Re: Titler 2.0

@flea, post #13

No cóż.. na Drako możesz oddziaływać albo swoim wdziękiem osobistym albo jakimiś bardziej bezpośrednimi metodami ... Ja nie mam ani jednej ani drugiej możliwości...
[#15] Re: Titler 2.0

@flea, post #13

Jesli program prosze o wyslanie maila z taka informacja. Najlepiej z logiem morphosa.
[#16] Re: Titler 2.0

@stefkos, post #15

Jak tylko mi się uda zawiesić, to możesz na mnie liczyć. A które logo MorphOSa wolisz?
[#17] Re: Titler 2.0

@recedent, post #16

No to już się udało, tylko szkoda, że nie udało się zwiechy powtórzyć (co więcej, czasem zawiesza się podczas uruchamiania). Log oczywiście podeślę (o ile coś się da z tego wyczytać).

P.S. Zdaje się, że program ma niejakie problemy z wczytaniem obiektów z LW 5.0
[#18] Re: Titler 2.0

@stefkos, post #15

jak wkleic logo morphosa do maila ?
[#19] Re: Titler 2.0

@recedent, post #17

Podeslij prosze ten/te obiekty.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem