Komentowana treść: Blender 2.50 alpha 0
[#1] Re: Blender 2.50 alpha 0
No i co ja mam napisać? Słów zachwytu odnośnie Blednera dla MOSa już dawno mi zabrakło. :) Jednak mimo wszystko ja się wstrzymam do stabilnej wersji, a aktualną 2.50 potraktuję jako wspaniałą zapowiedź. Jakiś czas temu chciałem zobaczyć jak wygląda wersja 2.50 dla Windows. Ściągnąłem wersję alpha z oficjalnej strony i... za nic w świecie nie chciało to działać. Żeby się chociaż uruchomił. Jednak zmiany w 2.50 muszą być naprawdę ostre skoro są takie problemy z przejściem z 2.49 na 2.50.

Trzymam kciuki za 2.50 dla MorphOS! :)
[#2] Re: Blender 2.50 alpha 0

@MDW, post #1

Na Efice niestety 2.50 nie można się pobawić, za mało pamięci na uruchomienie .
[#3] Re: Blender 2.50 alpha 0

@MDW, post #1

Sprawdziłem, wyrenederowałem kilka scenek, zrobiłem kilka prostych obiektów, pobawiłem się trochę ficzerami i wtedy gdzieś po drodze zahitowało, ale nie zwisło itp :). Jest kilka małych niedogodności, jednak działa lepiej niż 2.46. Yomgui się spisał.

Ostatnia edycja: 26.01.10 21:42:02
[#4] Re: Blender 2.50 alpha 0

@Korni, post #3

odpaliłem i wymiękłem. Za głupi jestem na takie skomplikowane programy :) Ale doceniam pracę jaką wykonał autor.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem