Komentowana treść: Perihelion - recenzja i poradnik gracza
[#1] Re: Perihelion - recenzja i poradnik gracza
podjaralem sie tym opisem, chyba odkurze stare dyski :)
[#2] Re: Perihelion - recenzja i poradnik gracza
Gra jest doskonała,jeden z najlepszych RPG na Amisie.
Chyba też zagram,choć nie przepadam za tym rodzajem gier.
[#3] Re: Perihelion - recenzja i poradnik gracza
Perihelion" został wydany na czterech dyskietkach.

ehh chyba jednak 5 dyskietkach :)))
[#4] Re: Perihelion - recenzja i poradnik gracza

@HOŁDYS, post #3

Pirat na pięciu.
[#5] Re: Perihelion - recenzja i poradnik gracza
mnie się nawet udało w zeszłym roku dorobić się do kolekcji oryginalnego wydania :)
[#6] Re: Perihelion - recenzja i poradnik gracza

@HOŁDYS, post #3

ahahaha ups
[#7] Re: Perihelion - recenzja i poradnik gracza

@PrzemasIII, post #6

nie ha ha tylko zobacz ile widnieje w tabelece z notami dyskietek - 5 .. chodzilo mi o nie scislosc w texcie jest 4 a w tabelce ECS 5 Dyskietek.
Ja mialem pirata przyznaje sie bez bicia ... gra nie byla dokupienia w tamtych czasach (nie mialem kasy ani dostepu)
[#8] Re: Perihelion - recenzja i poradnik gracza

@HOŁDYS, post #7

a kto wtedy nie mial pirata ? :) Przeciez w naszym kraju to bylo do pewnego czasu w pelni legalne
[#9] Re: Perihelion - recenzja i poradnik gracza

@PrzemasIII, post #8

wracajac do recenzji.. niesamowite intro bylo w tej grze swietna muza i grafika !!! klimat .. ehh i to na 512 kb chip + 512 kb fast .. niesamowite.Z ciekawostek ta gre robili wegrzy
[#10] Re: Perihelion - recenzja i poradnik gracza

@HOŁDYS, post #9

Mam węgierskie wydanie tej gry :). Oryginał oczywiście.
[#11] Re: Perihelion - recenzja i poradnik gracza

@Deftronic/..., post #10

to chyba sobie nie popykasz :) a tak BTW strasznie trudna ta gra
[#12] Re: Perihelion - recenzja i poradnik gracza

@HOŁDYS, post #11

Ja sobie popykałem w to przed "wiekami", na nielegalu. ;) Oryginał to tylko tak do kolekcji.

A co do poziomu trudności to fakt. Znałem kiedyś 4 mistrzów gier RPG i CRPG (każdy z nich miał innego kompa i grali we wszystko co się pojawiało na komputery plus oczywiście klasyczne granie) i pamiętam, że Hired Guns skończyli razem w jedno popołudnie dwa razy (nie chciałem wierzyć), a z Perihelionem jeden z nich męczył się 4 popołudnia. :)

Byli niesamowici.

Ostatnia edycja: 28.01.10 16:28:17
[#13] Re: Perihelion - recenzja i poradnik gracza

@HOŁDYS, post #7

Podpowiedzi Firefoxa... Poprawione.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem