Komentowana treść: Sterownik Envy24HT dla AROS-a
[#1] Re: Sterownik Envy24HT dla AROS-a
Z tych wszystkich kart bezproblemowa do kupienia jest tylko ESI Juli@ - doskonała karta stereo zresztą dla melomanów i nie tylko.
Z Terratec mogłyby być obsługiwane Aureon'y ale 5.1 i 7.1 - łatwiej kupić. Doskonałe pod względem jakości są także karty Turtle Beach Santa Cruz, a także Auzen X-Fi 7.1 Prelude.

Pozdrawiam

Azzorek
[#2] Re: Sterownik Envy24HT dla AROS-a

@Azzorek, post #1

Julitę polecam, sam posiadam - również do około producenckich tematów - tylko na co taki sprzęt arosowi ;)
[#3] Re: Sterownik Envy24HT dla AROS-a

@nimrod7, post #2

zawsze lepiej miec wiecej niz mniej, ale to prawda-mozliwosci takiej karty jak julia (np.)sa jak narazie niewykorzystane ( chocby wejscia/wyjscia cyfrowe jak podaje www ). "na co taki sprzet arosowi" ? na to samo, na co Tobie taka karta w piecu (napisales, ze masz, wiec wnioskuje, ze kupiles to raczej nie z mysla o grach, bo " [...] nawet glupiego eax nie ma [...] ".
[#4] Re: Sterownik Envy24HT dla AROS-a

@nimrod7, post #2

Autor driverów jest też autorem ciekawego softu muzycznego. Jest szansa na port dla AROS-a.
[#5] Re: Sterownik Envy24HT dla AROS-a

@FOrest, post #4

mozna powiedziec ze 'amiga' po latach znow ma dostęp to (pół)profesjonalnego sprzętu audio.
[#6] Re: Sterownik Envy24HT dla AROS-a

@cactoos, post #3

zawsze lepiej miec wiecej niz mniej

Dokładnie:)Wprawdzie bardziej interesują mnie stery do Realteka 888, to i pojawienie tych mnie cieszy.Od przybytku głowa nie boli ;)
[#7] Re: Sterownik Envy24HT dla AROS-a

@piteq, post #6

Panowie o czym ta mowa? :) Sprzęt sam w sobie choćby nie wiem jaki był super nie zrobi nic bez odpowiednich sterowników zoptymalizowanych pod konkretny system. Przykład. Ja mam w moim PC dwie karty dźwiękowe (z integrą to nawet trzy). Te same karty pod Linuksem (Suse 11.0 64bit) brzmią inaczej niż pod Windows XP Pro. Okazuje się, że moja "Santa Cruz" firmy Turtle Beach gra dużo lepiej na Linuksie niż na Windows XP. Z kolei druga karta dźwiękowa X-Fi 7.1 Prelude firmy Auzen pod Linuksem w ogóle nie brzmi (nie ma sterownika, bo ten od X-Fi Creative u mnie nie działa). Przechodząc do meritum sprawy... . Jeśli ktoś napisze świetny sterownik świetnej karty dla Arosa, to będzie to czuć na każdym kroku (dużo lepsza jakość dźwięku MP3, CD Audio, jakość sampli w DigiBooster, itd.). Oczywiście, żeby poczuć tę jakość trzeba mieć odpowiedni odsłuch, czyli porządne słuchawki za minimum 300zł (polecam Sennheiser HD555), monitory lub sprzęt Hi-Fi.

Pozdrawiam

Azzorek

Ostatnia edycja: 04.02.10 23:19:16
[#8] Re: Sterownik Envy24HT dla AROS-a

@Azzorek, post #1

Turtle Beach Santa Cruz ma za wąska scenę :/ jakoś przestrzennie kiepsko brzmi wg mnie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem