Komentowana treść: PageStream 5.0.5.4 (beta)
[#1] Re: PageStream 5.0.5.4 (beta)
jestem w szoku ze jeszcze go robia !
[#2] Re: PageStream 5.0.5.4 (beta)

@HOŁDYS, post #1

Niestety na Morphosie i Pegasosie nie udało mi się go uruchomić :(
[#3] Re: PageStream 5.0.5.4 (beta)

@Zbysiuk, post #2

A niby skąd go masz?
[#4] Re: PageStream 5.0.5.4 (beta)

@HOŁDYS, post #1

Po testowałbym go sobie ale 150 dolców dla mnie to trochę za drogo.
[#5] Re: PageStream 5.0.5.4 (beta)

@Dziadziomiecio, post #4

To ściągnij demo pod Windowsa. Za darmola dają.
[#6] Re: PageStream 5.0.5.4 (beta)

@Zbysiuk, post #2

Mi wersja dla 68k zawsze działała na Pegasosie. Fakt, że ostatni raz używałem tego jeszcze na MorphOS 1.4.x. Na 2.x nie miałem jakoś potrzeby więc głowy nie dam. Ale jestem prawie pewny, że działa to przynajmniej tak jak na AmigaOS3. Oczywiście nie mówiąc o (tak bardzo potrzebnej temu programowi) prędkości, która dopiero na G3/G4 jest taka jak być powinna. :)
[#7] Re: PageStream 5.0.5.4 (beta)

@MDW, post #6

Ja mam wersję 4 (kupiłem jeszcze za czasów Mataya)i pod MOSem 2.4 chodzi bardzo ładnie. Jedynie co stwarza (jak na razie) problem, to ustawienie fontów, aby widział je poprawnie. Ale z drugiej strony, to za bardzo tego nie testowałem.
[#8] Re: PageStream 5.0.5.4 (beta)

@MDW, post #6

Najlepiej dzialala 4.0 r1 i nadal ladnie sie spisluje, ale co do 5-tki to ... poprostu jakos mi nie lezy i wieszala mi sie (t.j. ta oryginalna pod Morphosa).
Co do ostatniej wersji pod 68k, to tak jak pisalem wczesniej - nie wystartowalem. :(
Wezme sie jeszcze raz do tego, moze ruszy.
[#9] Re: PageStream 5.0.5.4 (beta)

@Arbuz, post #3

Jak to skąd mam? Zakupiłem, jak jeszcze bylem bogaty. :)
[#10] Re: PageStream 5.0.5.4 (beta)

@recedent, post #5

Na Windowsa chyba żartujesz sobie ten program tylko na Amidze dobrze działa (jak dla mnie)
[#11] Re: PageStream 5.0.5.4 (beta)

@Dziadziomiecio, post #10

Skoro tak, to ślij petycję do autora, żeby stworzył dobrze działające amigowe demo. Inaczej z testowania nici...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem