Komentowana treść: Free Amiga!
[#1] Re: Free Amiga!
bardzo dobre!
[#2] Re: Free Amiga!
Ciekawe co dalej będzie z Amigą.
[#3] Re: Free Amiga!

@parallax, post #2

Jak to co? Na razie czekamy na X1000. Minął dopiero miesiąc i 3 dni.
[#4] Re: Free Amiga!

@Grzegorz Kraszewski, post #3

Za długi tekst. Doszedłem do epizodu z Prokomem i Ryskiem Krauze i poddałem sie. Poczekam na komantarze
[#5] Re: Free Amiga!
Uuuuuaaa. Nieźle zebrane. Naprawdę kawał dobrej roboty. Jutrzejszą podróż do pracy przeznaczę na pobieżne zapoznanie się z tekstem, bo jest trochę za długi żeby tracić czas w domu na opisy nieistotnych amigowych wydarzeń. :)
[#6] Re: Free Amiga!
faktycznie dobrze dla mosowiec, ze odcinaja sie troche od amigi nic, czuć w niej tylko smród
[#7] Re: Free Amiga!

@rzookol, post #6

Ja nic nie czuje chyba mam katar.
[#8] Re: Free Amiga!
Jednym słowem masakra.

Zupełnie nic o tym wszystkim nie wiedziałem. Artykuł otwiera oczy.

Dobrze, że są takie inicjatywy jak Samantha, Natami, Minimig, A-One X1000, dzięki nim Amiga naprawdę żyje, choć formalnie i prawnie "leży" w rękach Amiga Inc...
[#9] Re: Free Amiga!

@Grzegorz Kraszewski, post #3

Niektórym od tego czekania już na czerep się rzuca jak leżenie na słońcu i atakują alternatywne systemy amigowe, kłamiąc przy tym jak z nut. Niech ta x1000 wyjdzie w końcu bo aż strach pomyśleć co niektórym urodzi się w główkach za 2 miesiące, za 3, 4... Jeszcze gotowi sobie krzywdę z tej frustracji zrobić.
[#10] Re: Free Amiga!
Wiecie co? Lepiej tego nie czytać, lepiej o tym nic nie wiedzieć. Bo smutek li tylko, nic więcej.

Z szacunkiem
Des
[#11] Re: Free Amiga!

@Grzegorz Kraszewski, post #3

Czyli skoro czekasz to znaczy, ze kupujesz.Brawo :) Mysle ze teraz lawinowo bedzie przesiadka na OS4
[#12] Re: Free Amiga!

@Hellena, post #11

Nie kupuję, przewidywana cena będzie całkowicie poza moim zasięgiem. Przesiadać się na AmigaOS 4 też nie mam zamiaru, bo nie ma sensu zastępowanie lepszego systemu gorszym.
[#13] Re: Free Amiga!

@Hellena, post #11

Wiesz co mnie zawsze bardzo denerwowało w amigowym świecie? Ten cholerny czas przyszły. Wiecznie się na coś czekało, planowało, kłóciło o rzeczy które w rzeczywistości nie istniały. Dlatego od pewnego czasu cenię tylko to co istnieje i działa. Przynajmniej w wersji nieskończonej (ale ciągle rozwijanej). Gdybym czekał na niewiadomo co to bym pewnie dalej czekał. Na szczęście bardziej praktyczna i obrotna część ami-społeczności dawno temu wzięła sprawy w swoje ręce nie oglądając się na naklejki, nazwy i znaczki, zrobiła co chciała i rzuciła to na pożarcie niecierpliwej części społeczności której ja jestem reprezentantem. Od dobrych kilku lat już nawet nie czytam obiecanek w ami-świecie. To znaczy czasem przeczytam ale traktuję jako ciekawostkę czy fantazję. Jak obiecanka się zmaterializuję to będę miał z zachwytu. A na razie spływa to po mnie. Po co mam czekać następne kilkanaście lat aż np. Workbench będzie używalny skoro Ambient jest używalny już od bardzo dawna. :)

Ostatnia edycja: 10.02.10 12:15:44
[#14] Re: Free Amiga!

@MDW, post #13

Hmm... umarł ktoś ? - bo aż różne robactwo mi ekran zżera!

A tak na poważnie - to nie ma się czym przejmować - bo ponoć
( usłyszane z dobrych źródeł ;P ) - że potrafimy czekać - no to czekamy ;P
[#15] Re: Free Amiga!

@Leon, post #7

To wyczyść nos. http://sites.google.com/site/freeamiga/_/rsrc/1264094240994/home/Signatures2003.GIF - jeśli to dla Ciebie jest mało, to sam nie wiem, co Ci poradzić.
[#16] Re: Free Amiga!

@Hareton, post #15

Moim zdaniem kolejnym wlodarza amigi powinno sie przyznac jakas nagrode,za to co zrobili z taka marka,sam sie przyznam ze kieys bylem zatwardzialym amigowcem nie dopuszczjacych innych rozwiazan,ale to co wyrabiali ludzie zwiazni z amiga to zmienilo moje nastawienie.
[#17] Re: Free Amiga!

@SzaryWilk, post #16

Zacząłem czytać ... niby o prawie wszystkim było słychać, ale im dalej tym silniejsze ciarki po plecach chodzą. O tym jeszcze będzie głośno. Powstaną o tym książki, filmy ... i koniecznie ta biblia na biurku, "So the world may know".
[#18] Re: Free Amiga!
Domena amiga.com przestała działać.
[#19] Re: Free Amiga!

@mailman, post #18

Niemniej:
Domena amiga.com nie jest dostępna, powód: domena jest zarejestrowana.
[#20] Re: Free Amiga!

@SirLEO, post #19

Myślę, że domena została natychmiast przejęta przez jakiegoś handlarza, w końcu jest dość atrakcyjna.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem