Komentowana treść: Amigowe spotkanie w Warszawie
[#31] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@rzookol, post #30

Wątpię żeby ktokolwiek w PL to miał i mógł pokazać :)
[#32] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@flea, post #28

Naklejmy sobie na ekrany monitorów naklejki z napisem przygarnij mnie i niech każdy przykładny amigowiec weźmie pod swój dach zagubionego mosistę, edukuje, myje, wyżywia :D
[#33] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@madman15, post #31

a osowca 4.1 mozna zabrac z katowic ?
:D
[#34] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@madman15, post #31

Nie chciało by Ci się podjechać? Wiesz, ja bym pojechał swoim, ale nie mogę, bo będę pił.
P.S. Dam Ci 10 zł na paliwo.
[#35] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@parallax, post #34

Oleśnica jest pod Wrocławiem, dobrze patrzę?
Raczej nie da rady. Możesz dokulać się do Katowic i z Katowic mogę bez problemu zabrać.
[#36] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie
Ja tam przyjezdzam bo cale szczesci Lodz lezy pod Warszawa i to bedzie moja pierwsza amigowa impreza w moim " samotnym,biednym,bez slonca,zwierzecym i krotkim zyciu".Jako neofita mam tylko narazie gola 1200 i Amikita ,mam nadzieje ze nikt mnie nie zbanuje za Winuae.Licze rowniez na mala retro-vena bo mam zamiar dokonczyc swoj kawalek w dbm-ie.
Bede jechal z Lodzi autem chetnie podrzuce...

www.amigaos.cba.pl.
[#37] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie
Zaproszeni są wszyscy zainteresowani systemami amigowymi i okołoamigowymi na wspólne przyjazne spotkanie celem wymiany doświadczeń, poznania co nowego dzieje się w naszym świecie, przypomnienia lub poznania swoich twarzy. "Wygląd nie musi być lichy i durnowaty", bo to spotkanie przyjazne :D

Przypominam, że to spotkanie bezalkoholowe!!!

Natomiast tradycyjnie będzie pizza (z lasu), dostępne będą stoły na sprzęt, sieć (elektryczna i net), kilka monitorów VGA (jeśli ktoś ma możliwość, to niech ze swoim sprzętem weźmie własny monitor), jest przed budynkiem parking (odkopany ze śniegu). Jeśli są jakieś pytania, to proszę je zadawać.
[#38] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@AS, post #37

Czy piwo w liczbie sztuk 1 bądź 2 liczy się jako alkohol?
[#39] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@madman15, post #38

Będzie można sobie odpalić piwko, bez obaw. :)
[#40] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@Kokos, post #39

O, to super. Nie mam zamiaru się zalkoholizować jakoś mocniej (jeśli będę to przecież jako kierowca), ale piwko w towarzystwie wypić lubię.
[#41] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@AS, post #37

!rulez pizza z lasu :)
[#42] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie
Nie wiem jeszcze czy bede, ale jezeli bym byl to wzialbym CD32. Pytanie tylko czy ktos wezmie telewizor lub odpowiedni do niej monitor.

Jezeli doszlo by do skutku to co powyzej, to proponowalbym zrobic drugi konkurs SWOS'a tym razem z wiekszym rozmachem i przygotowaniem (daje tu sygnal do organizatorow i ewentualnych uczestników ;)) Wlasne joysticki mile widziane.

Mam nadzieje, ze pojawia sie takze zeszloroczni wlasciciele A600. Moge znowu wziasc kilka dyskietek (oryginalnych z epoki ) z demowymi produkcjami.

Ktos w zeszlym roku mowil o PS3. Teoretycznie moglbym tez wziasc, ale nie bede wynosil polowy mieszkania ;) poza tym tez pozostaje kwestia, czy byloby do czego podlaczyc.
[#43] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@Duracel, post #42

Ja mowilem o PS3, ale zainteresowania w komentarzach nie było, więc sobie darowałem.

Sensible ssie. ;) Ja bym w Goal! poleciał ew. ;]
[#44] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie
BTW. Chciałbym podłączyć moją A1200 do monitora z DVI ew z VGA. Czy ktoś mógłby zaproponować jakieś rozwiązanie kabelek + scandoubler czy coś takiego, wraz z ceną odkupienia? :)
[#45] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@Kokos, post #43

ok to wez pada i tv a ja wezme konsole ;)
Mam na niej od jakichs 2 lat linucha wiec ludzie beda mogli podziwic ;)

Dostep do netu jest tam z tego co pamietam?
[#46] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@Duracel, post #45

Dostęp przez eth będzie, ale czy wifi to już AS powie. :)

Mówisz cały czas o konsoli PS3, tak? ;) Jeśli tak to spoks, wezmę pada i parę gierek. :]

Troszkę szkoda, że Super Street Fighter 2 Turbo HD Remix nie wyszedł na płytce, bo mam na swojej konsoli, a nie da się tego nijak zabrać ze sobą. ;)
[#47] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@Kokos, post #46

Na konsoli mam Tekkena przedostatniego. Jezeli dojdzie dzisiaj do mnie przesylka, to bede mial SF IV i VF, bo wymienilem sie przedwczoraj na gametrade.pl
[#48] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@Duracel, post #47

No ale te gry nie są już tak amigowe jak ssf2t.. :)
[#49] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@AS, post #37

Mam nadzieje ze bede, w tamtym roku cos mi wypadlo:(....
[#50] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@Kokos, post #48

Kurcze, nie dam rady chyba zabrać PS3. Jade SKMką i nie będę z takim bagażem się ciągnął. Jak mam wybierać między PS3 a CD32 to wolę tą drugą :D
[#51] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@Duracel, post #50

Spoko. Miałem podobny dylemat z ostatnim spotkaniem. :]
[#52] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie
Ja (jak uda mi się przyjechać) mogę zabrać ze sobą Minimig z Arm Controllerem i jakimiś dodatkowymi gadżetami.
[#53] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@gorzyga, post #52

Fajnie by bylo. Sam nie moge sie doczekac na Natami, wiec zapoznanie sie z Minimigiem byloby dobrym preludium do kupna Natami.
[#54] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie
A wykopią do marca III linię metra do Wawra? To bym zabrał moją A600 i podjechał. :P
[#55] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@Ijon_Tichy, post #54

Aaaaa to chyba musisz specjalna petycje napisac do pani Płezydent Wałszawy
[#56] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@Ijon_Tichy, post #54

Ja bym się cieszył jak by do tego momentu odkopali Warszawę ze śniegu :)
[#57] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@gorzyga, post #56

Niestety, mój mały monitor LCD 15' nie trawi sygnału z Minimiga (poziome odchylanie ma 50Hz), więc mam nadzieję, że na imprezie będzie jakiś monitor pracujący z Mini, albo jakiś telewizor ze złączem scart. W każdym bądź razie wezmę sprzęt - może w międzyczasie się coś wymyśli jeszcze.
[#58] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie
Czy ktoś jedzie samochodem z okolic Warszawa Ursynów/Stegny/Sadyba/Wilanów/Konstancin?

Wziąłbym Maka mini a może i przy okazji notebooka, na którym udało mi się ostatnio instalnąć Icarosa 1.2, a nie mam samochodu. Na ów notebooku mam też instalnięte AmiKit i AmigaSYS - ubogacające całą imprezę w moim przekonaniu.

Będę b. wdzięczny.
[#59] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@DiskDoctor, post #58

Jeżeli będę jechać to z Piaseczna.
Mogę zajechać OK
Proszę o priv.
[#60] Re: Amigowe spotkanie w Warszawie

@stachu100, post #59

Wyslano mail

Dzieki. Czy bylaby opcja rezerwacji 1. monitora? Jesli tak to poprosze. Jesli nie, prosze o info.

DD
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem