Komentowana treść: CodeBench 0.13SE
[#1] Re: CodeBench 0.13SE
Ktoś tego używa? Fajne toto? :)
[#2] Re: CodeBench 0.13SE

@MDW, post #1

Przez chwilę testowałem wcześniejszą wersję darmową, ale w tej chwili korzystam z cross kompilatorów. Jeśli masz doświadczenia z MS Visual Stuio, Eclipsem lub Komode IDE/Edit to trzeba się chwilkę przyzwyczaić bo troszkę inaczej pewne rzeczy działają. Tej wersji jeszcze nie testowałem i nie wiem jak tak naprawdę wygląda integracja z SDK. Nie mam także porównania z Cubic IDE a to byłoby akurat ciekawe. Szkoda tylko że wersja darmowa ma ograniczenia a pełnej nie można kupić. W czasach gdy projekty takie jak Eclipse są darmowe takie postępowanie wydaje się być lekką przesadą. Cieszę się jednak że takie narzędzia powstają i ich rozwój trzeba popierać.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem