Komentowana treść: BOH w obniżonej cenie
[#1] Re: BOH w obniżonej cenie
No proszę... Pogratulować. Tylko to tłumaczenie dziwaczne (tzn. widać po użyciu strony biernej, że żywcem przetłumaczone z angielskiego):

tylko część obszaru jest dla niego niezasłonięta tak zwaną "mgłą wojny". Wszystko co się tam dzieje nie może być precyzyjnie widziane przez gracza.

Już lepiej "lecz ma dokładny widok jedynie na część obszaru. Podgląd pozostałej, zasłoniętej tzw. "mgłą wojny" jest niepełny".
[#2] Re: BOH w obniżonej cenie
Zniżka miażdży:

61zł przekreślone na 60 :D


Ostatnia edycja: 25.02.10 18:50:25
[#3] Re: BOH w obniżonej cenie

@Logan, post #2

kliknąłeś niewłaściwy link. Cena ze zniżką to 31,99.
[#4] Re: BOH w obniżonej cenie
kupiona :)
[#5] Re: BOH w obniżonej cenie
Nie ma wersji dla MorphOS-a, a więc cóż, sorry Winnetou.
[#6] Re: BOH w obniżonej cenie

@Grzegorz Kraszewski, post #5

Ale! Mają być może dostępne gry RuneSoft (mniam). Taki np. Robin Hood prawie chodzi na Efice, więc może się skuszę... ;)
[#7] Re: BOH w obniżonej cenie
Kurcze facet naprawde sie zaangazowal w ta gre :) Mimo, ze nie jest to jakis super przeboj, to gre zamowie, byc moze w przyszlosci zrobi cos duzo lepszego dla AmigaOS, jezeli zobaczy ze jest dla kogo :)
[#8] Re: BOH w obniżonej cenie

@Hellena, post #7

Ja kiedyś tak kupowałem dwa numery Magazynu Amiga. Nic to nie dało, gazetka upadła. :) Ale i tak uważam, że tego typu działanie jest dobrą motywacją dla sponiewieranych resztek amigowych developerów. :)
[#9] Re: BOH w obniżonej cenie

@MDW, post #8

a to nie wiesz, że należało kupować trzy ?... :/ przez takie właśnie zaniedbania padł rynek amigowy w polsce (i w związku z tym na świecie)
[#10] Re: BOH w obniżonej cenie

@nimrod7, post #9

Nieprawda, należało kupować cztery egzemplarze każdego numeru:

1. w prenumeracie
2. w dzień "premiery" w kiosku
3. w tydzień po "premierze" w kiosku
4. parę miesięcy po, zamawiając jako archiwalne

[#11] Re: BOH w obniżonej cenie
Skoro jest na procesory x86 to działa też na WinUAE ?
[#12] Re: BOH w obniżonej cenie

@Mleko, post #11

Nie ma wersji dla AmigaOS 3.x.
[#13] Re: BOH w obniżonej cenie

@Mleko, post #11

Jak pisał Mailman.

Zresztą, nawet gdyby była, to nie byłoby w tym sensu. Przecież jest natywna wersja pod Windows.
[#14] Re: BOH w obniżonej cenie

@Grzegorz Kraszewski, post #5

A ja przez chwilę myślałem, że jest, jak zobaczyłem archiwum z MOSX w nazwie :D Pomyślałem, że to dla MorphOS-a :)
[#15] Re: BOH w obniżonej cenie

@R-Tea, post #14

Hehe. Na razie mamy MorphOS 2.x (MOS2). Jak będziemy mieć MorphOS 10.x to będzie go można nazwać MOS10, czyli MOSX. Tak na moje oko to za około 120 lat może to nastąpić. :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem