Komentowana treść: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny
[#1] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny
Literowka.
[#2] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny
wow po prawie 300 latach czekania .....
[#3] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@Drako^lM, post #2

Po trzech latach czekania. Czemu prowokujesz?
[#4] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@recedent, post #3

Myślę że Drako w znany sobie prowokujący sposób daje do zrozumienia że to śmiechu warte, żeby szanująca się firma kazała czekać 3 lata (sic!) na kawałek blaszki...

Ostatnia edycja: 28.02.10 18:06:09
[#5] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@pampers, post #4

Jest to... dość niezręczne. Ale za to za darmo dla wszystkich, którzy kupili. A od uszczypliwych i prowokacyjnych komentarzy każdy potrafi się powstrzymać. Skoro ja potrafiłem...
[#6] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@recedent, post #3

Serio to już 3 lata od wypuszczenia SAM440? Ja myślałem, że max 2 lata, ale ten czas leci.

PS. Ciekawe, czy kiedy już wyprzedadzą stare modele SAM440, to zrobią nową wersję na bazie wersji flex z szybszym 1-rdzeniowym procesorem?

Ostatnia edycja: 28.02.10 19:18:37
[#7] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@Ender, post #6

Panowie, bez ściemy - moją SAM mam od 22.12.2008 (a był to pierwszy egzemplarz w Polsce), zatem w grudniu tego roku będzie 2 lata jak ten sprzęcik gości u nas ...
[#8] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@biax, post #7

Można było kupić na Pianeta Amiga 2007 (wrzesień 2007), link do newsa o tym w PPA
[#9] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@APC74, post #8

Racja w 100%, sorry, myślałem że dyskutujemy o użytkownikach sam (bez blachy) z naszego podwórka :) BTW - mi brak tego kawałka wogóle nie przeszkadza.... OK
[#10] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@biax, post #7

Ja pytałem się serio, bo wydawalo mi się, że mniej, a odnoszę wrażenie, że moje pytanie zostało odebrane jak atak. Tylko kogo i na co się pytam?

[#11] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@Ender, post #10

Też odpowiedziałem serio, ponieważ przekonany byłem, że dyskusja dotyczy polskich użytkoników bezblachowej sam :) Atak, jaki atak ? :)
[#12] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@biax, post #9

Mnie też by nie przeszkadzało to, że Sam jest be blachy - nigdy jej nie montuję w przypadku PC i podejrzewam, że z Sam byłoby tak samo. :D
[#13] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@APC74, post #12

Dokładnie tak, kto tam zagląda ? My na pewno nie :)
[#14] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@Drako^lM, post #2

A czy bez tego komputer nie działa?
[#15] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@biax, post #13

Ja też nie, co prawda mam ładny panelik w piecyku, nawet taki z opisami wejść, ale ostatnio widziałem go jak składałem ten komputer.
[#16] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@APC74, post #12

A niby czemu jej nie montować, skoro jest? Po co komu dodatkowa dziura, przez którą do środka kompa włazi kurz?
[#17] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@Kiv_Master, post #14

dziala, ale jak chcesz radia obok sluchac to lepiej zalozyc blaszke. chyba ze sie ograniczasz do silnych stacji :)
[#18] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@recedent, post #16

Z tyłu to raczej wydmuchuje kurz na zewnątrz.
[#19] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@Valwit, post #17

Jest 21 wiek, słucham radia internetowego. :P A co do radia klasycznego to taki brak blaszki na pewno go nie zakłóci komputer ma więcej nieekranowanych miejsc np. wyłamane blaszki po napędach 5 1/4 zaślepione plastikiem, dziury po wyłamanych śledziach etc. i niczemu to nie szkodzi, a Samantha ma takie mikroskopijne taktowanie to tym bardziej. Mi to nie przeszkadza nawet na piecu X Ghz. OK
[#20] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@biax, post #7

Moja sam440ep mam od stycznia 2008 :P
[#21] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@biax, post #11

Pomyślałem, że odbierasz wypowiedzi ludzi (używajacych Morphos-a) jakiekolwiek one by nie były, a dotyczyły AOS 4.x i sprzętu do tego systemu za atak na nie. To już pewnie pierwsze objawy schizy u mnie, ale jak czytam pewne wypowiedzi tu i tam, to później są tego takie efekty.
[#22] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@Kiv_Master, post #19

Akurat taktowanie procesora ma tutaj niewielkie znaczenie. Pamiętam, że przy włączonym C=64 nie dało się słuchać radia, tak siało ;)
[#23] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@szuler, post #20

Kurcze, nieco się rozpędziłem z oceną :) Rzeczywiście SAM była dostępna znacznie wcześniej niż to podałem w poście. Sorry za pomyłkę - Szuler szacun OK
[#24] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@Ender, post #21

Nie ma sprawy Ender, rozumiem Cię. Nie tylko Ty dostajesz schizy ok, racja
Sam używam Morphos-a oraz AOS-a i widzę jak chora atmosfera powstała poprzez wypowiedzi - tu i tam
[#25] Re: Tylny panel dla płyt Sam440ep dostępny

@Kiv_Master, post #19

Trudno oczekiwac, aby fale radiowe o dlugosci 3 m i wiecej (bo takich uzywa sie w radiu "tradycyjnym") wydostawaly sie przez szczeliny o wymiarach rzedu kilku cm.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem