Komentowana treść: RAR3 - klient XAD dla MorphOS-a
[#1] Re: RAR3 - klient XAD dla MorphOS-a
Tego mi brakowało, dzięki Fab!
[#2] Re: RAR3 - klient XAD dla MorphOS-a

@grxmrx, post #1

mi tego nie brakowalo bo mialem wersje beta, fajnie ze Fab znalazl czas zeby poprawic występujące tu i ówdzie exit(0) :)
[#3] Re: RAR3 - klient XAD dla MorphOS-a
Super! Bardzo dobra wiadomość. Z dziką rozkoszą obadam ten soft po powrocie do chaty. Wstyd się przyznać ale ja ciągle nie mam tak skonfigurowanych filetypow jeżeli chodzi o archiwa jakbym chciał i jak to kiedyś miałem w Magellanie. Ciągle jakoś daję radę i mi się nie chce.
[#4] Re: RAR3 - klient XAD dla MorphOS-a
Swego czasu zassałem z jakieś portalu o emulacji kilka gier amigowych spakowanych jakimś rarem. Do dzisiaj tego nie mogę rozpakować. Ta wersja też nie łapie...
[#5] Re: RAR3 - klient XAD dla MorphOS-a

@Pero, post #4

A czymś pod Windows też się nie da?
[#6] Re: RAR3 - klient XAD dla MorphOS-a

@MDW, post #5

Pod windą się dało...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem