Komentowana treść: AmiTwitter 0.28
[#1] Re: AmiTwitter 0.28
Po dwóch miesiącach posiadania konta na Twitterze (około 200 wpisów w tym czasie), a następnie skasowaniu go, mogę powiedzieć: Twitter · jest · nudny. Wsparcia moralnego więc nie będzie, sorry.
[#2] Re: AmiTwitter 0.28

@Grzegorz Kraszewski, post #1

W dużej części muszę przyznać Ci rację. To po pewnym czasie rzeczywiście staje się nudnawe. Ja używam na codzień Twittera ale przeglądam wpisy głownie w "niby-telefonie" jak jadę do pracy i z pracy. Bywa, że w weekend ani razu nie zerknę. Sam niezbyt często tam cokolwiek tam wpisuję (może dlatego, że na razie nie mam co). Nie rezygnuję z tej zabawki tylko dlatego, że śledzę kilka osób/grup/firm, które mnie interesują. No i faktycznie czasem pojawiają się tam informacje, które normalnie by mnie ominęły. Ale tak prawdę mówiąc to traktuję tego Twittera jak RSS (którego też codziennie przeglądam i też głownie w autobusie/tramwaju). Czyli trochę bez sensu, bo to jest po prostu dublowanie tej samej funkcjonalności co RSS ale z koszmarnymi ograniczeniami (te przeklęte 140 znaków).

Ostatnia edycja: 03.03.10 09:54:47
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem