Komentowana treść: Nowy DevPak dla AROS-a
[#1] Re: Nowy DevPak dla AROS-a
Jest jakaś wersja na x32,x64, która nie wiesza się co minutę ?
[#2] Re: Nowy DevPak dla AROS-a

@ethan72, post #1

Oczywiscie ze nie. Dlatego dla AROS-a pisze sie programy ktore pracuja max. 59 sekund.
[#3] Re: Nowy DevPak dla AROS-a

@szuler, post #2

Nie wiem jak mam się do tego odnieść W każdym razie wszelakie wersje nocne, itp... sypią się niemiłosiernie :(
Nie jest możliwe nawet zagłębić się w system, bo po minucie(czasem mniej)już jest potrzebny "kill task" i uruchomienie od nowa systemu.
[#4] Re: Nowy DevPak dla AROS-a

@ethan72, post #3

Nie wiem jak mam się do tego odnieść


Ja tez nie wiem jak masz sie do tego odniesc. Oglosiles wszem i wobec ze aros wiesza sie w ciagu minuty. Nadal nie wiem, czy tylko na twoim komputerze, czy moze na innych tez, czy tez moze na wszystkich. Ba, nawet nie wiem jaki posiadasz komputer. Moze jest uszkodzony? Moze po prostu AROS sie z nim nie lubi? nie wiem. po prostu nie wiem.

Niedawno AmigaOS 4.1 wieszal sie niemilosiernie na mojej Sam440. Okazalo sie, ze problemem byla pamiec RAM. Moze masz podobny problem?

W każdym razie wszelakie wersje nocne, itp... sypią się niemiłosiernie


Byc moze, ja ich nie testuje. Buduje je skrypt.

Nie jest możliwe nawet zagłębić się w system, bo po minucie(czasem mniej)już jest potrzebny "kill task" i uruchomienie od nowa systemu.


Zglos problemy na http://www.aros-exec.org/. Mozesz tez uzyc Bugzilli na stronie projektu. Mozesz tez opisac swoj problem na liscie mailowej.
[#5] Re: Nowy DevPak dla AROS-a

@ethan72, post #3

U mnie nic się nie sypie. Naprawdę, zadziwiają mnie takie posty jak Twój. Nie zarzucam nikomu nieprawdy (opinie zbliżone do Twojej już się tu pojawiały), po prostu nie wiem co macie/robicie nie tak. Czasem pojawiają się zwisy przy niektórych programach przy AROS-ie uruchomionym pod Qemu i częściej w wersji windows hosted ale natywnie? Mogę działać godzinami i nie zaliczam zawieszki systemu.
[#6] Re: Nowy DevPak dla AROS-a

@szuler, post #4

Rozumiem, że u Ciebie Aros chodzi "elegancko" ? Ja nie mam tego szczęścia :( , a mój konfig to: Winda 7 x64,Phenom X4, 5gb Ramu i jakiś zdechły Gforce 9500 1Gb.
Miałem nadzieję, że wersja natywna na x86, nie będzie sprawiać tyle problemów, ale chyba poszukam tutaj głębiej, bo kiedyś była(jak mnie pamięć nie myli) dyskusja na właśnie ten temat i też były raczej faki niż pochlebstwa....
[#7] Re: Nowy DevPak dla AROS-a

@ethan72, post #6

Jeśli podejrzewasz, że wina jest po stronie dzisiejszych nightly to ściągnij Icarosa (light) - on jest naprawdę dobrze przetestowany...
[#8] Re: Nowy DevPak dla AROS-a

@ethan72, post #6

Chyba naprawdę nie masz szczęścia ;)Ostatnio (dosłownie) katowałem Arosa przez kilka godzin próbując znaleźć optymalne ustawienia AHI dla sterownika HD Audio.Przez ten czas system nie zaliczył ani jednej zwiechy.

Ps.Dzisiejsza kompilacja ma wyciągniętą ikone instalatora na blat.Ciekawe czy inne ikony też będzie można już wyciągać?
[#9] Re: Nowy DevPak dla AROS-a

@ethan72, post #3

Nightly build sa przewaznie niestabilne, szczegolnie teraz gdy wprowadzane są zmiany w graphics.library. Spróbuj zainstalować sobie Icaros 1.2:

http://www.icarosdesktop.org/
[#10] Re: Nowy DevPak dla AROS-a

@FOrest, post #5

Wersja natywna może nie działać.
Prawidłowe i bezproblemowe działanie wersji windows hosted powinno być głównym celem developerów AROSa.
Nie po to się kupuje peceta by używać jakiś śmiesznych systemów ZAMIAST Windows.
[#11] Re: Nowy DevPak dla AROS-a

@piteq, post #8

Tak, edytuj plik AROS:.backdrop
[#12] Re: Nowy DevPak dla AROS-a

@qwerty4000, post #10

Prawidłowe i bezproblemowe działanie wersji windows hosted powinno być głównym celem developerów AROSa.


To twoje zdanie i je szanuje. Ja mam inne zdanie na ten temat :)

Nie po to się kupuje peceta by używać jakiś śmiesznych systemów ZAMIAST Windows.


Nie musisz uzywac. Ja na przyklad prawie nie uzywam windowsa. Nie dlatego, ze nie lubie. Po prostu nie mam takiej potrzeby.
[#13] Re: Nowy DevPak dla AROS-a

@deadwood, post #11

Działa OK
[#14] Re: Nowy DevPak dla AROS-a

@qwerty4000, post #10

Dziwne podejście. To po to sie kupuje, żeby te śmieszne systemy używać jako aplikacje Windows ZAMIAST po prostu używać dużo lepszych aplikacji windowsowych?

Z Windowsa nie trzeba rezygnować aby mieć natywnego AROS-a. AROS-a można postawić na drugiej partycji OBOK Windy.

Ostatnia edycja: 04.03.10 21:43:51
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem