Komentowana treść: Icaros Desktop 1.2.1
[#1] Re: Icaros Desktop 1.2.1
czasy, gdy Icaros zawierał zbiór wszystkich programów napisanych dla AROS-a skończyły się bezpowrotnie.
I bardzo dobrze, że się skończyły. Ściąganie rzeczy, których nie mam ochoty używać, przy okazji ściągania Icarosa to nie jest to, co tygryski lubią najbardziej. :)
[#2] Re: Icaros Desktop 1.2.1

@APC74, post #1

Ja osobiscie używałem wersji Light - ma wszystko co potrzeba. :)
[#3] Re: Icaros Desktop 1.2.1
kilka nowych funkcji takich jak sprzętowa akceleracja 3D dla kart GeForce 5, 6 i 7 (AGP i PCI Express)

Czyli jednak się da...
[#4] Re: Icaros Desktop 1.2.1

@stOOsh, post #3

A dlaczego miałoby się nie dać? :) Akceleracja (*) dla tych kart jest już dostępna od połowy stycznia. Obsługa AGP dla wybranych chipsetów płyt głównych została dodana w lutym.

(*) Na tyle na ile rozwinięte są sterowniki Gallium
[#5] Re: Icaros Desktop 1.2.1

@deadwood, post #4

Są sterowniki Gallium dla Intela (tego z iMici i Acera One)?
[#6] Re: Icaros Desktop 1.2.1
Rysuje się ciekawy kierunek rozwoju dystrybucji. Mam nadzieję, że od 1.3 będzie bardzo stabilnie i funkcjonalnie, czego sobie i Wam życzę!
[#7] Re: Icaros Desktop 1.2.1
Czy to prawda, że Icaros jako dystrybucja będzie niedługo komercyjny?
[#8] Re: Icaros Desktop 1.2.1

@Grzegorz Kraszewski, post #7

Nic mi na ten temat nie wiadomo...
Może to, co zasłyszałeś dotyczyły dystrybucji Velocity, która ma być (być może) wznowiona i faktycznie autor coś przebąkiwał o kasie. Ma na niej być m.in. Blender3, VLC, GCube (emulator Gamecube firmy Nintendo), Widelands (klon gry Settlers 1/2 ) i Quake3.
To, czy ten projekt wypali jest jednak pod znakiem zapytania.

ps. dodaj proszę AROS-a do tekstu o systemach w zaproszeniu na Wawę - będzie tam prezentacja Icarosa Gallium 3D, sprzętu dedykowanego AROS-owi w wykonaniu Krzysztofa.
[#9] Re: Icaros Desktop 1.2.1

@FOrest, post #5

mam na myśli sterowniki dla linuksa a nie AROS-a bo wiem, że arosowe są tylko dla nVidii :)
[#10] Re: Icaros Desktop 1.2.1

@FOrest, post #9

Linuxowe dla chipsetu w iMica oraz ACER ASPIRE ONE są i działają (są referencyjną implementacją gallium).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem