Komentowana treść: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana
[#31] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana
EPIC WIN!

Wielgachne dzięki, mój GP2X też się cieszy ;)
[#32] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana
Podniecacie się tą grą (jak nie patrzeć marną grą) jakbyście pierwszy raz zobaczyli co kobieta ma pod majtkami.
[#33] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@Kiv_Master, post #32

Ty za to napisałeś już tyle dobrych gier, że ho ho.
[#34] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@Kiv_Master, post #32

co kobieta ma pod majtkami.

Dla Ciebie jest to wciąż czarna magia

Wracając do gry - Pograłem wczoraj chwilkę,doszedłem do pierwszego bossa...a ten uciekł za ekran.Nie pamiętam bym miał coś takiego w zwykłej wersji.Dawno to było.
[#35] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@waldiamiga, post #34

Kurcze ja nie czaje co wy macie z tym uciekaniem:), Przepelzlem franko lots razy /i wiem co kobiety maja w miejscach zakrytych/
i fakt bossowie chowali sie ale zawsze wylazili po jakims czasie:)
[#36] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@fazior, post #35

[i] wiem co kobiety maja w miejscach zakrytych/[i]

Dupe ;) ?

moze pod emulatorem ten boss ucieka ?
[#37] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@HOŁDYS, post #36

Dziala ok,jak wychodzi to wraca :)
[#38] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@Grzegorz Kraszewski, post #33

Drogi Grzegorzu to, czy ja napisałem lub nie jakąś grę (na Amigę) nie zmienia faktu że "Franko" to gniot jak większość polskich produkcji na Amigę (niestety), oczywiśćie są wyjątki (np. opisywany niedawno Wacuś), ale znikają one w morzu chłamu.
[#39] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@HOŁDYS, post #36

Dupe ?


Zbyt ogólnie. To mają i mężczyźni.
[#40] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana
Jesteście tak podjarani, że chyba i ja zagram w tego Franko - uncensored!!! Tańczący banan
[#41] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@Kiv_Master, post #38

Nie jest aż taki zły, tylko denerwujące są te sample: ku ku kur ku kurw kur kur*a :D Mogli chociaż zrobić jakieś ograniczenie czasowe.
[#42] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@Kiv_Master, post #38

Sęk w tym że nie rozwodzimy się (przynajmniej ja) nad super jakością tej gry bo taka tu nie istnieje. Jednakże we Franko pogrywałem jak byłem gówniarzem i dzięki pracy Benedykta oraz producentów można sobie powspominać stare lata.

Ty (jak zwykle) musisz wtrącić bezsensowne 5 groszy, które dyskredytują jakiekolwiek pozytywne działania ludzi związanych ze środowiskiem amigowym.
[#43] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@waldiamiga, post #34

Bo tu chodzi o to, że programiści z World Software jako pionierzy wykorzystania formatu WIDESCREEN w grach komputerowych stworzyli taką już w połowie lat 90-tych. ;) Niestety podczas produkcji nie uwzględniono ograniczeń sprzętowych i ostatecznie trzeba było grę trochę wykastrować - wystarczyło kilka niedopatrzeń i mamy efekt w postaci bossów znikających z pola widzenia.
Z tego co pamiętam, namiastkę gry w trybie Widescreen mogliśmy podziwiać na PC w rozdzielczości 320x400.
[#44] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@snajper, post #43

programiści z World Software jako pionierzy wykorzystania formatu WIDESCREEN w grach komputerowych
rotfl

Normalnie rozwaliłeś mnie. :P
[#45] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@pampers, post #42

No i tu trafiłeś w samo sedno, Franko może podobać się tylko z sentymentu, może przypominać minione/dobre czasy/lata, ale obiektywnie patrząc przez pryzmat innych amigowych gier z tego czasu, a nawet wcześniejszych to poprostu chłam.

Moje zdanie na temat tej gry nazywasz wtrącaniem bezsensownym 5 groszy? Dyskredytacją pozytywnego działania ludzi związanych ze środowiskiem (jeśli takowe jescze istnieje)?

Czyli jak za PZPRu: kto jest przeciw - nie widzę, kto się wstrzymał - nie widzę - więc wszyscy są za, lub inaczej "....więc biorąc pod uwagę że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić aby tej krytyki nie było, tylko aplaus i zaakceptowanie tych naszych prawda postanowień..."

To, że ktoś (tu Benedykt) odprawia jakieś pozytywne działania nie zmienia faktu, że Franko to chłam.
[#46] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana
I powtórzę jeszcze raz. Nic nie zmieni tego, że Franko to CHŁAM!!!
[#47] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@Kiv_Master, post #46

nudzi ci sie ? idz sie pobaw swoim malym ..
[#48] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@Kiv_Master, post #46

Nic nie zmieni tego, że Franko to CHŁAM!!!

Twoje wypowiedzi tutaj to też chłam. Nic tego nie zmieni, chyba że popracujesz nad sobą.
[#49] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@Lucus, post #27

boss po otrzymaniu kilku ciosow ucieka "poza plansze" w lewo, i mozna sobie czekac - nie wroci.

Tutaj z kolei mamy nowatorski przykład sztucznej inteligencji w grach*. Boss chciał Cię zaskoczyć, okrążyć budynek i wyjść z drugiej strony. Było poczekać jeszcze trochę - wiesz jakie tam długie budynki są...

(*) jak widać, Franko to mocno niedoceniana gra. I tak marnują się u nas talenty.
[#50] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@Grzegorz Kraszewski, post #48

A moderator to tak nie widzi wulgarnej wypowiedzi nad swoją głową?

PS. Precz z komuną na PPA
[#51] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@Kiv_Master, post #50

racja, krashan jest nieobiektywny

Ostatnia edycja: 29.03.10 10:25:03
[#52] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@snajper, post #49

Zadalem pytanie, dostalem wyjasnienie, po co sie tak produkujesz? Rozumiem ze mialo byc zabawnie, wyszlo raczej smiesznie, ale co tam.
[#53] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@Lucus, post #52

Dla dobra narodu. cool
[#54] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@Lucus, post #52

"Rozumiem ze mialo byc zabawnie, wyszlo raczej smiesznie"

Jaka jest różnica? ;)
[#55] Re: Franko - The Crazy Revenge - wersja nieocenzurowana

@Shoonay, post #54

Różnica jest fundamentalna: w definicji słowa "zabawny" jako synonim jest podane "śmieszny", natomiast w drugą stronę zupełnie odwrotnie :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem