Komentowana treść: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie
[#1] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie
No ja będe na pewno ;) OK
No i moja nowa strucla też :)

Ostatnia edycja: 24.03.10 21:17:08
[#2] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie
Super wiadomość! Mnie też nie może zabraknąć :)
[#3] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie
no i ja muszę być :)
tak naprawdę to ni mogę się doczekać :)
[#4] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie
Niech Was szlag trafi, kolejna impreza z MorphOSem i z Ami w nazwie. Kiedy Wy się w końcu nauczycie że Wam nie wolno!
[#5] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@pampers, post #4

Nigdy !!!!!!!!
[#6] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@Drako^lM, post #5

I tak 3mać :)
[#7] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie
Może od razu zmieńcie nazwę na pseudoAmiParty? :P
[#8] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie
Kurczę, będę wtedy w kraju, ale na innym zlocie. Szkoda. :(
[#9] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@Drako^lM, post #1

znaczy miniak?
[#10] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@pampers, post #4

hy hy, nie wolno, bo moze to kogos wprowadzic w blad, ze komputer z logiem jablka to nowa amiga .. :P
[#11] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie
Oficjalne logo najnowszego AmiParty wymiata! :)

http://www.chal.ppa.pl/info9/index.html
[#12] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie
Obrazek spoko, ale tekst zaproszenia zrypany.

Dlaczego Pegasos jest wymieniony pierwszy (przed Amigą) skoro to AmiParty? Chyba powinno być:

"W dniach 17-18 kwietnia 2010 odbędzie się kolejny zlot userów komputerów: Amiga, Pegasos oraz wszelkich ich klonów,..."

Ktoś nie pomyślał. :)
[#13] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@Deftronic/..., post #12

Idąc tym tropem, sformułowanie "wszelkich ich klonów" też się kupy nie trzyma, widział ktoś klona Pegasosa? A nawet klona, powiedzmy, A1200?
[#14] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@MarX, post #11

No ba :)
[#15] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@Deftronic/..., post #12

Tak było od poczatku i tak zostanie :)
[#16] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@Grzegorz Kraszewski, post #13

Dlatego napisałem, że zawiadomienie jest zrypane. :)

Mówiąc inaczej źle zredagowane. To nie jest złośliwość z mojeje strony, tylko skoro AmiPArty to chyba najpierw Amiga powinna być wymieniona, a potem reszta. Chyba w świcie amigowym to Amiga jest podstawą (stara, "nowa")i jej system, a nie Pegaz i jego system.
[#17] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@Deftronic/..., post #16

jakos nie zauwazylem zeby w Polsce nowe Amigi (One i mOne) stanowily wiekszosc ewentualnie jakakolwiek podstawe
[#18] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@rzookol, post #17

Amigi One i mOne to margines, nie tylko w Polsce. Większość amigowców ma klasyki.
Co by nie powiedzieć, klasycznych Amig jest więcej niż Pegasosów, i to one są podstawą (większość amigowców ma właśnie taki sprzęt).
Wymienienie na pierwszym miejscu Amigi (w domyśle - klasyka) nie jest chyba ujmą dla nikogo. W końcu dzięki Amidze jesteśmy tu dziś tutaj.
No chyba, że organizator wymienił komputery w takiej kolejności, bo ma rozeznanie kto z czym przyjedzie - czyli np. Pegazów będzie najwięcej. Wtedy O.K.
A plakat fajny.
[#19] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie
Jestem
Chętnych z Warszawy i okolic proszę o kontakt, mam jeszcze 3 wolne miejsca w samochodzie OK
[#20] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@rzookol, post #17

Słuchaj, Amiga to nie tylko nowe Amigi (co zaznaczyłem wcześniej). Skoro AMI party to AMIGA powinna być wymieniona pierwsza a nie jakiś Pegaz to chyba oczywiste. "Z wieku i urzędu sięjej to należy" że tak powiem. Chyba, że tak jak wspomniałzaz kolega w poście 18, Pegazów będzie więcej. Wtedy OK.
[#21] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@Deftronic/..., post #20

ja w swojej wypowiedzi nie odnosilem się do tego co powinno byc pierwsze tylko do tego że "nowe" amigi wcale nie są podstawą
[#22] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@stachu100, post #19

Rewelacja !
[#23] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@stachu100, post #19

No i mam komplecik czyli 5 osób razem ze mną. OK

Jeżeli ktoś chce to może się zapisac na "listę rezerwową".
W ostateczności można rozłożyć 2 tylne siedzienia w mojej kolubrynie, ale wtedy kłopot ze sprzętem...

Szykuje się silna ekipa z Wawy, Organizatorzy strzeżcie się!
[#24] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@rzookol, post #21

A ja napisałem:

"Chyba w świecie amigowym to Amiga jest podstawą (stara, "nowa")i jej system, a nie Pegaz i jego system."

Czyli, że w świecie Amigi (czyli także w Polsce) to Amigi KLASYCZNE i NOWE są podstawą (a nie TYLKO nowe, do których to się odniosłeś w swojej wypowiedzi).
[#25] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@stachu100, post #23

No już się boje ..... :)
[#26] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@stachu100, post #23

sprawdziliśmy warunki lokalowe wczoraj. Jest fantastic!
Miejsca dużo, wiec przybywajcie :) Jedzonko na miejscu, lustra na ścianach,telewizory, kominek barek, ładne stoliki, podest, rurka do tańca oj będzie się działo
[#27] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@flea, post #26

No, jak rurka jest, to przyjadę .
[#28] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@Grzegorz Kraszewski, post #27

Kurde, bilety Dublin-Wawa na ten czas ponad 200e, a już sobie zrobiłem nadzieję że przyjadę :(
[#29] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@pampers, post #28

No pech jak nic :)
[#30] Re: Dziewiąta odsłona AmiParty w Chełmie

@flea, post #26

Potwierdzam lokal na party jest zajebiaszczy ;)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem