Komentowana treść: Szansa na port gry Giana's Return
[#1] Re: Szansa na port gry Giana's Return
Lepiej zagrać w oficjalną wersję na nds: http://www.youtube.com/watch?v=TxsVV9a5J9I
[#2] Re: Szansa na port gry Giana's Return

@markel, post #1

Ta Gianka to tak! Giana's Return jest wykonana miernie, wole odpalic emulator C64 i pograc w oryginal, przynajmniej muzyka jest mila dla ucha i przypomina stary dory klimat Giany.
[#3] Re: Szansa na port gry Giana's Return

@markel, post #1

Jeżeli kogoś bawi wślepianie się w ekran o rozmiarze trochę większego znaczka pocztowego.
[#4] Re: Szansa na port gry Giana's Return

@APC74, post #3

itam, gram na ndsie od dluzszego czasu i ekran jest dosc spory, wszystko ladnie widac :) Zawsze mozna odpalic gre na emulatorze i zagrac na pelnym ekranie monitora :D
[#5] Re: Szansa na port gry Giana's Return

@markel, post #1

ndsowa giana, jest boska. cud miod i orzeszki, przepiekne animacje, przepiekne tla, swietna muzyka, swietny gameplay. tylko niestety jest stanowczo za latwa (poza bonusowym levelem zlozonym ze starych leveli giany z c64).

szkoda tez ze, gre te ciezko dostac na oryginale..nigdzie jej nie ma ;/

a wracajac do "return of giana"..to wyglada baardzo srednio w porownaniu z Giana Sisters DS

Ostatnia edycja: 28.03.10 13:50:43
[#6] Re: Szansa na port gry Giana's Return
Fajna wersja, wlasnie przed chwila gralem na pececie. Duzy plus za to, ze ta wersja nie odchodzi daleko od oryginalu. Moze wiecej. Swietna wersja. :)
[#7] Re: Szansa na port gry Giana's Return

@DRACOX, post #5

Mi chodzilo ogolnie o granie na ndsie. Ekran na moim classiku jest dobrze widoczny, nie narzekam. Jedyny mankament to czarna obwodka na ekraniku przy odpalaniu gier GBA. Co do Giany czekam na oryginal, trudno dostepne ale moze sie pojawi :) nie mam przystawki do romow NDS ani GBA.

Ostatnia edycja: 28.03.10 14:31:19
[#8] Re: Szansa na port gry Giana's Return
pogralem przed chwila pod win i wydaje mi sie za latwa, szybko mozna ja skonczyc
[#9] Re: Szansa na port gry Giana's Return

@APC74, post #3

Przecież na yt jest możliwość ustawienia na pełny ekran.
[#10] Re: Szansa na port gry Giana's Return

@Koyot1222, post #7

Też nie narzekam na wielkość ekranu (gram na dsi).

Oryginał możesz bez problemu kupić na ebay.
[#11] Re: Szansa na port gry Giana's Return
Czy powie mi ktoś jak przeskoczyć kolce i ogień w ostatniej planszy?
Kod do planszy to: RGDJ4U
[#12] Re: Szansa na port gry Giana's Return

@Leon, post #11

Musisz wziąć duży rozbieg, tak ze dwa ekrany i wybić się z samej krawędzi.
[#13] Re: Szansa na port gry Giana's Return

@parallax, post #9

Poważnie? Zaiste wstrząsająca informacja...
Pisaliśmy o graniu na DSie i jego nędznym, mikroskopijnym ekraniku a nie o oglądaniu filmów na YT. To tak dla Twojej informacji, bo chyba nie załapałeś. ;)
A wracając do tematu DS - a mnie przeszkadza ten ekranik i to bardzo, zaś powiększenie na cały ekran pod emulatorem również nie zachwyca, delikatnie mówiąc.
[#14] Re: Szansa na port gry Giana's Return

@Koyot1222, post #7

jakbyś miał flashcarta przypadkiem ,to na nds jest rownież port oryginalnej giany :)

http://galway.c64.org/gianads/
[#15] Re: Szansa na port gry Giana's Return

@parallax, post #12

Musisz wziąć duży rozbieg, tak ze dwa ekrany i wybić się z samej krawędzi.
Chyba nie grałeś w tę wersję Giany. ;)
Tak czy owak przeszedłem całą grę i jestem teraz szczęśliwy. :)
[#16] Re: Szansa na port gry Giana's Return

@APC74, post #13

cos mi sie zdaje ale chyba wersja z NDSa bedzie portowana na Iphona
http://www.skizo.org/gra,iphone,Giana_Sisters,5099.html
wiec opcjonalnie ekranik bedzie wiekszy i gra praktycznie ta sama :D
[#17] Re: Szansa na port gry Giana's Return

@Koyot1222, post #16

bedzie ,albo i juz jest . jednak sorry ,ale kazdemu kto mi bedzie probowal wmowic ze controlsy na taczskrinie sa tak samo dobre jak fizyczny d-pad ,powiem zeby sie na drzewo bujał. ale co fakt to fakt, na ipo bedzie wiekszy ekranik , no i gra bedzie znacznie tansza.

Ostatnia edycja: 28.03.10 19:07:22
[#18] Re: Szansa na port gry Giana's Return

@Leon, post #15

Nio nie grałem w tą wersję. Trzy ekrany?
[#19] Re: Szansa na port gry Giana's Return

@Leon, post #11

Jesli chodzi o Giane 2 "domowej roboty", to w ostatniej rundzie trzeba zebrac wszystkie diamenty.
[#20] Re: Szansa na port gry Giana's Return

@Koyot1222, post #16

port na iphone jest dostepny juz od jakiegos czasu. malo tego, port zrobili Polacy, m.in. Nelson.
[#21] Re: Szansa na port gry Giana's Return
A mi się marzy port Warblade, autorstwa Edgara M. Vigdala (tego od "Galagi"). Gra prosta, wciągająca i widowiskowa (taka "Galaga NG"). Może by się zgodził udostępnić źródła komuś z "naszych"... Skrobnąć doń maila?
[#22] Re: Szansa na port gry Giana's Return

@recedent, post #21

Ach jakbyś skrobał tego lista to mnie się maży ta gra http://www.warblade.as/pocmon/ to też chyba Vigdala. Ach jakie mam piękne wspomnienia z tą grą w wersji na Amigę. ;)
[#23] Re: Szansa na port gry Giana's Return

@recedent, post #21

A masz programistę, który mógłby wykonać port? Jeśli nie to nie widzę sensu pisania maila. Równie dobrze można by było prosić np. autorów gry World of Goo o port, etc.
[#24] Re: Szansa na port gry Giana's Return

@grxmrx, post #23

A jeśli znajdę sztab programistów, a Vigdal napisze mi "not interested"? Wydaje mi się, że zaczynać można z obu stron. Można np. na początek wynegocjować z autorem dostęp do źródeł, a potem ustawić bounty dla chętnego programisty.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem