Komentowana treść: AROS obsługuje modemy
[#1] Re: AROS obsługuje modemy
Wow ...
Oby tak dalej OK
[#2] Re: AROS obsługuje modemy
Udało się połączyć!! Post z Orange'a AROS Rulez
[#3] Re: AROS obsługuje modemy

@FOrest, post #2

Super! Krok za kroczkiem i jest coraz więcej możliwości.
[#4] Re: AROS obsługuje modemy

@JaCoP, post #3

Pen z AROS-em i kabelek do telefonu i surfujemy na dowolnym współczesnym laptopku :)
[#5] Re: AROS obsługuje modemy

@FOrest, post #4

Odlot!
[#6] Re: AROS obsługuje modemy
Jako zatwardziały mosista trochę z zazdrością czytam takie newsy ;)
[#7] Re: AROS obsługuje modemy

@pampers, post #6

Bez przesady, pod MorphOS-em działałem przez GSM z telefonu Sagem jakiegoś starego... Jakieś 5 lat temu, nic nowego zatem.
[#8] Re: AROS obsługuje modemy

@Grzegorz Kraszewski, post #7

Oczywiście nie ma co przeceniać wagi tego newsa. To tylko kolejny mały kroczek zwiększający możliwości systemu. Jeśli jednak skojarzymy ten fakt z tym, AROS że działa natywnie na laptopach (oraz to, że mogę go odpalić z pendriva) to informacja ta nabiera automatycznie większej wagi.
Z tego, że AmigaOS i MOS współpracują z telefonami GSM nie mam specjalnie pożytku (nie zabiorę zestawu obsługiwanego przez te systemy na urlop, czy kilkudniową delegację).
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem