Komentowana treść: BOH 10x
[#1] Re: BOH 10x
Nie spotkałem osoby, która miałaby przynajmniej średnio pozytywne zdanie na temat BOH. Wobec tego zastanawiam się dlaczego autor ciągle w to brnie. Gra jest skończona i niech sobie taka zostanie. Nie lepiej, mając taki zapał i takie możliwości, zacząć coś nowego, coś bardziej przemyślanego przynajmniej pod względem grywalności? Przecież pomysłów czekających na realizację jest tak wiele...

Ostatnia edycja: 29.03.10 08:54:10
[#2] Re: BOH 10x

@MDW, post #1

Widocznie parę sztuk jednak sprzedał ...
[#3] Re: BOH 10x

@MisOr, post #2

Mimo wszystko nie wierzę, że to jakoś poszło po tych wszystkich komentarzach jakie przeczytałem na temta tej gry. Z własnego doświadczenia nie mogę nic napisać, bo ja generalnie nie lubię grać i byłbym nieobiektywny. Uwielbiam tematykę gier, uwielbiam oglądać trailery, oglądać/czytać "making of coś tam", tracę ogromną ilość czasu na wieści ze świata gier. Ale grać nie lubię. Wiem, to jest chore. :) No czasem dorwę coś mobilnego to trochę popykam w autobusie/tramwaju czy gdzieś czekając na coś. Ale bardziej z ciekawości niż dla samej przyjemności grania.

Wracając do tematu BOH nadal uważam, że facet powinien wykorzystać swój zapał, czas i możliwości na coś nowego, bo mógłby stworzyć naprawdę coś sensownego i może na poziomie (jak na ami-warunki). Kiedyś pokładałem nadzieje w autorach Payback, że to będzie źródło oryginalnych amigowych gier. Niestety facet zasmakował prawdziwych zysków najpierw na GameBoy Advance, a potem na iPhone/iPodTouch (GP2X pomijam z wiadomych powodów). No i zapomniał o ami-świecie. :(

Ostatnia edycja: 29.03.10 10:58:03
[#4] Re: BOH 10x

@MDW, post #3

Jednak iles tam kopii Boh'a musialo jednak 'zejsc' :)
Pytanie wlasnie ile, czy dobil do 100 czy nie..a moze nawet wiecej ?

Tak czy siak, nalezy powiedziec, ze Boh jak na sprzet, ktorego wymaga, prezentuje sie miernie
Z drugiej strony, ten gosc jest wzorowym wrecz sprzedawca.
Co chwila jakies upgrejdy, pacze, dodatki, konkursy itp.. naprawde klienci Boha nie moga narzekac.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem