Komentowana treść: Cubic IDE na Wielkanoc
[#1] Re: Cubic IDE na Wielkanoc
Zamówione :)
[#2] Re: Cubic IDE na Wielkanoc
Jak co roku wolę CED-a .
[#3] Re: Cubic IDE na Wielkanoc
Ktoś jeszcze tego nie ma? :) Te świąteczne promocje są tak oczywiste i pewne, że między świętami chyba nie sprzedaje się ani jedna sztuka.

A tak swoją drogą to CubicIDE mógłby trochę się rozwinąć. Jest całkiem fajny ale jakby nie patrzeć to się od długiego już czasu nie rozwija. Przydałoby się trochę rzeczy w nim zrobić. Autor projektu nie porzucił skoro ciągle to aktywnie promuje, sprzedaje. Program żyje więc mógłby się rozwijać...
[#4] Re: Cubic IDE na Wielkanoc

@grxmrx, post #1

Ja tez zamowilem w ostatniej promocji OK
[#5] Re: Cubic IDE na Wielkanoc
Zamówione :D
[#6] Re: Cubic IDE na Wielkanoc

@alekc, post #5

Też zamówiłem :D
[#7] Re: Cubic IDE na Wielkanoc

@MF, post #6

Dostał ktoś już odpowiedź?
[#8] Re: Cubic IDE na Wielkanoc

@alekc, post #7

Ja dostałem bardzo szybko od zamówienia, w ten sam dzień (3 kwietnia) hasło do archiwum z iso, a po chwili również link do tego archiwum.
[#9] Re: Cubic IDE na Wielkanoc
Minimum cztery zamówienia z Polski? Jestem w pozytywnym szoku. Teraz widać jak bardzo się myliłem w pierwszym pytaniu komentarza nr 3. :)
[#10] Re: Cubic IDE na Wielkanoc

@MDW, post #9

Pewnie doszło trochę nowych użytkowników bo oferta sprzętowa jest szersza no i ludzie wracają do klasyków. Moda na retro nie przemija.

BTW: mój link wpadł do spamu ale już odnalazłem email i zaraz będę instalował. Wersja demo wymagała jednak jakiś assingnów do SDK których najnowsza wersja na 4.1.1 nie zakładała, ale w końcu na tej wersji Cubic nie jest testowany.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem