Komentowana treść: Zelda 3T AmigaOS 68k 1.9
[#1] Re: Zelda 3T AmigaOS 68k 1.9
Wiecie może jak uruchomić tę grę pod WinUAE z OS 3.1?

Rozwalił mnie katalog carte/ - wszystko na wierzchu niemalże, ale ok :).

Jestem bardzo ciekawy tej gry jako, że jakąkolwiek Zeldę to nawet lubię :).
[#2] Re: Zelda 3T AmigaOS 68k 1.9

@BagoZonde, post #1

Na Amidze z AOS3.1 niczego nie trzeba robic. Po prostu kiliknalem na ikonke i po jakims czasie gra sie odpalila. Nie mialem tylko przypisania do Timdity, do plikow .mid (zreszta w ogole go nie mam zainstalowanego).
Rzeczywiscie potrzeba minimum 060, albo i cos szybszego. Na Natami bedzie fantastycznie. :)

Ostatnia edycja: 05.04.10 09:33:54
[#3] Re: Zelda 3T AmigaOS 68k 1.9

@Andrzej Drozd, post #2

Mi niestety gra nie chce się uruchomić pod 030 - dostaję komunikat: Could not load SDL : No available video device.

To oczywiście pod emulatorem WinUAE. Gdy ustawię procek na 060 dostaję System Failure.
[#4] Re: Zelda 3T AmigaOS 68k 1.9

@BagoZonde, post #3

Sprawdzilem u siebie na 060/66. Gra sie bardzo fajnie i przyjemnie. Gra dziala moge powiedziec plynnie jak na SDL co sie bardzo zadko zdarza.


Ostatnia edycja: 05.04.10 13:07:26
[#5] Re: Zelda 3T AmigaOS 68k 1.9

@BagoZonde, post #3

Masz zainstalowaną w systemie bibliotekę ixemul?
[#6] Re: Zelda 3T AmigaOS 68k 1.9

@Phibrizzo, post #4

No ale czy to nie jest przegięcie? 060 na tak prostą grę... przecież to na A500 powinno chodzić... Wszędzie SDL, ale już chyba inaczej nie da się portować gier i programów.
[#7] Re: Zelda 3T AmigaOS 68k 1.9

@mailman, post #5

Biblioteka ixemul.library w Libs: sobie leży u mnie od dawna.
Version podaje, że jest to 48.2

Więc nie wiem, w Zeldę nadal nie mogę pograć. Co do 060 to rzeczywiście wymagania są wręcz sprośne.
[#8] Re: Zelda 3T AmigaOS 68k 1.9

@BagoZonde, post #7

Gdyby ta gra była pisana pod Amigę to na pewno poszłaby na A500.
Dzisiaj programiści tak się nie przejmują bardzo optymalizacją ponieważ gra będzie chodzić płynnie na każdym sprzęcie.

Gra wymaga ixemul 62.1.
[#9] Re: Zelda 3T AmigaOS 68k 1.9

@Artur Jarosik, post #8

No ja rozumiem, ale w przypadku Amigi 060 to i tak dalej jest rarytas, a nikt nie pisze softu na jeszcze większy rarytas PPC po 3.x...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem