Komentowana treść: Scene.org Awards 2009 przyznane
[#1] Re: Scene.org Awards 2009 przyznane
Mailman: w zdaniu "Wśród nominowanych było kilka produkcji" chyba zabrakło przymiotnika "polskich" :)
[#2] Re: Scene.org Awards 2009 przyznane
Brawa Naturalnym Traktorom za to zeszłoroczne demko.
Przebojowością i rajcownością zasłużenie pokonało wszystkie produkcje, chociaż mi tam bardziej artystyczny klimat demka Elude odpowiadał. ;)
W tym roku Naturalne Traktory pojechały na popularności i próbowały iść po najmniejszej linii oporu oferując tylko inną muzyczkę, identyczną kolorystykę i parę nowych obiektów 3d.
Tematyka w miarę podobna, kręcąca się wokół maszyn jeżdzących.
I dlatego nie wygrali.
[#3] Re: Scene.org Awards 2009 przyznane

@Shoonay, post #2

Jesus byl plastyczny fajna muza punkowa ..i co wazne dziala przyzwoicie na 68030 + 68882 :)))
[#4] Re: Scene.org Awards 2009 przyznane

@pampers, post #1

Raczej "amigowych"
[#5] Re: Scene.org Awards 2009 przyznane
Przyznam się, że nie mam pojęcia co się Wam podoba w tej produkcji :D Serio jak dla mnie Jesus Christ Motocross jest jakiś bez składu i ładu, nie kwestionuję tu braku umiejętności autorów tylko jakoś to w porównaniu do Elude wypada strasznie chaotycznie, aż by się chciało powiedzieć, bezsensownie ale może właśnie w tym szaleństwie jest metoda ;)
[#6] Re: Scene.org Awards 2009 przyznane

@RadziN, post #5

Elude stara sie dogonic produkcje 3D Pecetowe na 68060 i AGA
i chwala im za to .. ale czasem liczy sie pomysl ..zobczacie ze niektore grupy PCetowe odchodza od strikte 3D ..robia plastyczne demka tak jak bodajze Masashi / FRB z 2008 r ?(moge sie mylic)

ale swietnie to wypadlo.. Andromeda tez kilka demek plastycznie genijalnych zrobila..jest tyle wszedzie tego 3D ze ja wole plaskie wektorki :)

Jesus nie jest demem idealnym ale pomysl i nawiazanie do Sex Pistolsow :P bylo ok .. No Future !

Jesus save me !

Ostatnia edycja: 07.04.10 10:19:48
[#7] Re: Scene.org Awards 2009 przyznane

@HOŁDYS, post #6

elude szapo ba ! traktor.. no coz, takie to polskie ;)
[#8] Re: Scene.org Awards 2009 przyznane

@nimrod7, post #7

rozszerz temat bo nie czaje...
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem